balony

Impreza urodzinowa dla dziecka to wydarzenie, które warto przygotować w odpowiednim klimacie. Kiedy jak nie teraz? Dzieci uwielbiają balony. Służą nie tylko jako dekoracje, ale także elementy do późniejszych zabaw. Balony foliowe na urodziny to idealne uzupełnienie dla imprezy. Poznaj najlepsze warianty balonów.

Co to są balony foliowe?

Balony foliowe wykonane są z nylonu pokrytego warstwą aluminium. Materiały te są specjalnie powlekane, aby nadać balonowi wygląd przypominający folię. Co najważniejsze, nie niosą ze sobą ryzyka reakcji alergicznej. Balony foliowe wyglądają jak lśniący srebrny metal, gdy są gładkie, chociaż częściej występują w formie drukowanej. W przeciwieństwie do balonów lateksowych, balony foliowe nie są porowate, więc powietrze nie wydostaje się z nich łatwo, o ile są odpowiednio uszczelnione. Balony foliowe również nie ulegają biodegradacji, ponieważ są wykonane z materiałów syntetycznych.

balony foliowe

Czym wypełnić balony?

Większość balonów może być wypełniona helem lub powietrzem. Najlepiej jest sprawdzić szczegóły na stronie produktu. Niektóre balony mogą być wypełnione powietrzem tylko ze względu na ich mały rozmiar (np. lateksowe i balony foliowe), a niektóre balony wręcz nie są przeznaczone do helu.

Hel kurczy się w chłodnym powietrzu i sprawia, że ​​balony wyglądają na wypompowane. Przenieś je z powrotem w ciepłe powietrze, a znów będą wyglądać na pełne. Spróbuj nadmuchać balony w tym samym środowisku, w którym będą używane.

Czy można ponownie wykorzystać moje balony foliowe? Większość balonów foliowych można wykorzystać ponownie, ale nie ma gwarancji, że będą działać za każdym razem ze względu na ich delikatny materiał. Co należy zatem zrobić? Wypuść powietrze z balonu, wkładając długą słomkę dość daleko w samouszczelniający się zawór, powietrze zacznie wtedy wydostawać się. Następnie spłaszcz, złóż balon i schowaj do ponownego użytku.

Balony foliowe na urodziny w sklepie online

Na towarnafestyny.pl możesz zamówić niemal każdy rodzaj balonów. Motyw przewodni imprezy urodzinowej dla dziecka jest istotny. Dzięki ofercie sklepu online dobierzesz najlepsze balony foliowe w różnych kształtach z postaciami z bajek i nie tylko.