Naprawdę najważniejszym aspektem każdej bielizny jest to, czy sprzyja ona Twojej figurze. Możesz nosić bieliznę erotyczną i wyglądać w niej niesamowicie w łóżku, bez względu na to, czy jesteś wysportowana, krągła, niska czy wysoka. Świetna bielizna powinna podkreślać twoje najlepsze cechy i ukrywać źródła kompleksów.

Bielizna dobrana do figury


Jeśli masz mały biust, bielizna powinna być tak dopasowana, aby utrzymać uwagę mężczyzny na zgrabnej figurze. Bielizna może kierować uwagę tam, gdzie tego chcemy. Obfity biust aby wyglądał apetycznie potrzebuje solidnego podtrzymania, więc jego posiadaczki powinny celować w biustonosze usztywniane. Małe biusty mogą nosić topy i body bez biustonoszy.

Czy bielizna erotyczna musi być wygodna?

Niektórzy myślą, że bieliznę erotyczną zakłada się na chwilę, więc nie musi ona być w żaden sposób wygodna. To olbrzymi błąd. Przecież nie zawsze przechodzicie do rzeczy i rozbieracie się do naga, o ile w ogóle do seksu musicie pozbyć się całkowicie bielizny.

 
Dobra bielizna musi być tak wygodna w noszeniu, jak jest seksowna. Swędząca, gryząca lub ciasna bielizna sprawi, że noszenie jej będzie absolutnym szaleństwem – a ponadto twój mężczyzna może zauważyć, że czujesz się niekomfortowo. Samej również w niewygodnej bieliźnie erotycznej będzie Ci się trudno skupić na przyjemności.

Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest drapanie, kręcenie się zamiast skupienie na rozpaleniu mężczyzny.

Czy czujesz się w niej seksownie?

Każda bielizna, która nie sprawia, że ​​czujesz się kobieco i pewnie, nie jest warta pieniędzy. Grunt to, żeby czuć się w niej dobrze i seksownie, bo po to przecież ją kupujemy drogie panie! Ciekawe propozycje dostępne np. w sklepie https://kraina-doznan.pl/bielizna-obuwie,c111.html.