lakierowane drzwi harmonijkowe

Przesuwne drzwi harmonijkowe — można by powiedzieć — przeżywają swoją drugą młodość. Choć niegdyś nie kojarzyły się z solidnymi i stylowymi drzwiami, to obecnie zyskują coraz większe zainteresowanie. To właśnie dzięki nim, Twoje mieszkanie może nabrać wyjątkowego designu. Oto kilka naszych propozycji.

Drzwi harmonijkowe białe

Biel to jeden z najmodniejszych i najbardziej uniwersalnych kolorów. Drzwi harmonijkowe białe z całą pewnością sprawdzą się więc idealnie w wielu pomieszczeniach — tych w stylu norweskim, nowoczesnym, jak i vintage. Drzwi harmonijkowe białe będą nie tylko praktyczne, ale również pięknie uzupełnią aranżację wnętrza. To elegancki dodatek, który z całą pewnością zyska uznanie wśród właścicieli małych pomieszczeń.

Lakierowane drzwi harmonijkowe

Lakierowane drzwi harmonijkowe to już niemal klasyk wśród drzwi przesuwnych. Najczęściej wykonywane są z drewna sosnowego i pokrywane bezbarwnym, satynowym lakierem. Dzięki temu nie tracą one swojego uroku, jaki daje ich samo drewno. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których to właśnie pojawiają się drewniane akcenty. Lakierowane drzwi harmonijkowe nie tylko sprawią, że Twoje pomieszczenie stanie się nieco bardziej przytulne. Jedną z zalety tych drzwi przesuwnych jest niezwykle łatwa pielęgnacja. Wszystko to dzięki warstwie lakieru, która je pokrywa.

Przesuwne drzwi harmonijkowe przecierane na biało

Choć mogłoby się wydawać, że przesuwne drzwi harmonijkowe przecierane na biało, niczym nie różnią się od zwykłych białych drzwi — nic bardziej mylnego. Przecierane na biało drzwi podkreślają naturalną strukturę i wzór drewna, z którego zostały wykonane. Wszystko za sprawą wcierania barwnika w surowe drewno, co nie ma miejsca podczas produkcji klasycznych, białych drzwi harmonijkowych. Te drzwi przesuwne sprawdzą się równie dobrze w pomieszczeniach zaaranżowanych na styl śródziemnomorski lub rustykalny.

Bejcowane drzwi harmonijkowe

Bejcowane drzwi harmonijkowe dają najwięcej możliwości, jeśli chodzi o sam wybór koloru drzwi. Choć są podobne do drzwi lakierowanych, nieco się od nich różnią. Przede wszystkim dlatego, że procesem bejcowania można zmienić ich kolorystykę i nadać nieco innych tonów. Dzięki temu możesz wybrać drzwi w kolorze pasującym idealnie do wnętrza Twojego domu.

Jeśli interesuje Cię oferta harmonijkowych drzwi przesuwnych, koniecznie odwiedź tę stronę: http://www.drzwi-harmonijkowe.pl/oferta/.