duża komoda

Własna garderoba. Która z kobiet choć przez chwilę nie marzyła o tym, by mieć ją w swoim domu. Wieszaki pełne ubrań, duża komoda, w której przechowywane są dodatki, ogromna kolekcja butów. To marzenie możesz spełnić, jeśli tylko masz w swoim domu wolny kąt!

Wygospodaruj miejsce

Żeby móc cieszyć się z własnej garderoby potrzebne Ci będzie wolne pomieszczenie, które możesz zagospodarować tak, jak ci się podoba. Nie musi być ono super ogromne. Wszystko zależy od twoich potrzeb. Nie musisz przechowywać przecież całej swojej kolekcji ubrań właśnie tam. W twojej garderobie mogą znajdować się tylko sukienki, buty i torebki. Dobrze, gdyby twoja garderoba znajdowała się w pobliżu łazienki. Umożliwi Ci to łatwe wybieranie kreacji po domowym spa, bez konieczności biegania po domu w samym ręczniku!

duża komoda

Meble — duża komoda, praktyczne półki

Meble, które powinny znaleźć się w garderobie, zależą oczywiście od tego, jaki jest jej metraż. Dobrze, jednak jeśli znalazłaby się w niej duża komoda. Pozwoli to na uporządkowanie twoich dodatków i utrzymanie porządku w garderobie. Świetne komody znaleźć możesz na stronie https://wnetrzarskie.pl/pl/c/Komody/389/6/full/3. Gdy duża komoda zostanie wybrana, warto zdecydować się również na półki. Nie tylko będą one dobrym elementem aranżacji, ale także świetnie sprawdzą się do ustawienia na nich twoich butów — niczym w filmach.

duża  komoda

Dodatki, które są magiczne

Jak w każdym pomieszczeniu, również tu nie może zabraknąć dodatków. Pierwszym, jak nie najważniejszym jest lustro. Koniecznie musi być na tyle duże, abyś mogła przeglądać się w nim cała. Urocze, małe światełka dodadzą uroku garderobie. Dobrze zdecydować się takie na ozdobne pudełka i koszyczki. Nie tylko będą one ładnie wyglądać, ale także będą bardzo praktyczne.