Dzieci są nie mniej wymagające niż para młoda podczas organizacji wesela. Nie każdy może jednak pozwolić sobie na kosztowe przyjęcie urodzinowe dziecka na którym całą klasę zabierze do sali zabaw. W jaki sposób zaoszczędzić planując przyjęcie urodzinowe dla dziecka?


Przyjęcia urodzinowe są niestety kosztowne. Dzisiejsze dzieci nie będą zadowolone z siedzącej imprezy bez atrakcji. Jak wobec tego zapewnić dzieciom rozrywkę, przygotować ciekawe przyjęcie, ale nie zrujnować domowego budżetu.

Wskazówki jak zaoszczędzić przygotowując przyjęcie urodzinowe

Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na to żeby zaoszczędzić przygotowując imprezę urodzinową dla dziecka. Jakie?

Zakup dekoracji w hurtowni akcesoriów urodzinowych

Impreza bez dekoracji nie może się odbyć są one absolutnie konieczne żeby zapewnić imprezowy klimat i dostarczyć odpowiedniego klimatu. Jednak nie trzeba na dekoracje wydawać fortunę. Nie musimy zamawiać gotowych kompletów dekoracyjnych, które kosztują zazwyczaj bardzo dużo. Można kupować w hurtowniach. Wybierając dekoracje ograniczajmy się do tanich i efektownych nierozwiązań takich jak balony lateksowe. Hurtownią, w której kupicie takie ozdoby jest Towar Na Festyny, dostępna pod adresem https://towarnafestyny.pl/pl/c/8-urodziny/454

Sama upiecz ciasta

Zamawianie ciast w cukierni wiąże się z dużymi kosztami. Taniej jest spróbować samemu upiec ciasta. Nie musisz decydować się na trudne wypieki, zacznij od tych dla laików. Na ciastach jesteś z stanie dużo zaoszczędzić. Ciasto zazwyczaj kosztuje od 28 do nawet 50 zł za kilogram. Za kwotę 50 zł upieczesz dwa ciasta o łącznej wadze 5 kilogramów.

Słodycze kup w hurtowni

Na imprezach dla dzieci zabraknąć nie może słodyczy. Nie warto kupować ich w sklepie. Lepiej skorzystać z hurtowni słodyczy, np. https://towarnafestyny.pl/pl/c/SLODYCZE/522

Nie wynajmuj sali, przygotuj przyjęcie w domu

Wynajęcie sali jest drogim rozwiązaniem. Niezaprzeczalnie wygodnym, ale niezwykle kosztowym. Będziesz musiała zainwestować więcej swojego czasu w przygotowania i sprzątanie, ale dla zaoszczędzenia nawet kilku tysięcy warto.