Listwy przypodłogowe to jedne z bardziej istotnych elementów wykończeniowych podłóg. W sklepach budowlanych znajdziemy cały ogrom materiałów wykończeniowych w tym listew podłogowych.

Listwy drewniane oraz listwy mdf cieszą się największą popularnością. Każde z tych modeli ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Ważne jest aby przy wyborze listew sugerować się dostępną kolorystyką, by łatwo wybrać je do estetyki wnętrza.

Listwy przypodłogowe białe

Listwy przypodłogowe białe cieszą się największą popularnością. Wybierane są ze względu na swój minimalistyczny styl i uniwersalność. Listwy białe pasują niemal do każdego wnętrza niezależnie od tego w jakim stylu zostało urządzone. Co więcej stanowią spójny element wykończenia podłóg niezależnie od tego czy będą zestawione z panelami podłogowymi w jasnym czy ciemnym kolorze. Neutralność bieli świetnie współgra zarówno z stylem modernistycznym jak i klasycznym. Białe listwy mają więc bardzo szerokie zastosowanie.

Listwy przypodłogowe czarne

Przeglądając ofertę sklepów budowlanych można zauważyć jak różne modele listew są w sprzedaży. Począwszy od koloru skończywszy na kształtach i rozmiarze. Listwy przypodłogowe czarne zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Jeśli chcemy stworzyć wnętrze w nowoczesnym stylu na pewno listwy czarne będą dobrym wyborem.

Listwy przypodłogowe do malowania

Mimo iż oferta kolorystyczna listew jest naprawdę szeroka możemy wybrać listwy białe, które pomalujemy samodzielnie. Jest to duże ułatwienie jeśli chcemy stworzyć wnętrze w wybranej kolorystyce. W ofercie sklepu E -listwy.pl dostępne listwy przypodłogowe drewniane białe przeznaczone do malowania. Dzięki nim, twoje wnętrze nabierze prawdziwie niepowtarzalnego charakteru. Przykładowe modele listew przypodłogowych w ofercie sklepu: https://e-listwy.pl/listwy-biale-z-drewna-c-171.html