Katowice to miasto, uznawane za dynamicznie rozwijające się centrum kultury i przemysłu. Jednak od kilku lat buduje ono również swoją renomę jako miasto sprzyjające edukacji. Katowice to miejsce w którym współczesna kultura i innowacje łączą się z rozwijającym się środowiskiem akademickim. Nie bez powodu zostało ono okrzyknięte jednym z najczęściej wybieranych miast do studiowania.

Bogata oferta edukacyjna

Katowice stają się z roku na rok coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla tych, którzy chcą rozwijać się naukowo i zawodowo. Sprzyja temu niewątpliwie bogata oferta edukacyjna. Większość katowickich uczelni zatrudnia wykładowców profesorów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu studenci mogą zdobywać cenne kwalifikacje, czerpać wiedzę od najlepszych. Oferta edukacyjna uczelni wyższych jest równie obiecująca. Studenci mogą podjąć edukację na studiach magisterskich, licencjackich a także kontynuować naukę na studiach podyplomowych.

Studia wyższe dla każdego

Oferta studiów w Katowicach została przygotowana z myślą o tych, którzy chcą zdobyć cenne kwalifikacje zawodowe, jak również dla tych którzy chcą się przekwalifikować. W przypadku studiów podyplomowych jest duży wybór specjalności, nie inaczej jest w przypadku studiów magisterskich oraz inżynierskich. Studenci mogą więc podjąć naukę na kierunkach typowo technicznych i humanistycznych. Czego dowodem jest oferta studiów uczelni WSZOP. Studenci mogą podjąć naukę na wielu ciekawych kierunkach. Energetyka, Zarządzanie, Logistyka, Filologia angielska to te, które cieszą się największą popularnością. W temacie studiów podyplomowych warto podkreślić, że uczelnia WSZOP również prowadzi rekrutacje. Chcesz kształcić się jako specjalista BHP, specjalista ds. kadr i płac, psycholog sądowy. Na uczelni WSZOP możesz podjąć edukację na tych i wielu innych kierunkach i specjalizacjach.

Pełna oferta edukacyjna uczelni na stronie: WSZOP.edu.pl