Laser frakcyjny to urządzenie z powodzeniem wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej . Pozwala skutecznie walczyć ze zmarszczkami, poprawić owal twarzy. Z jego wykorzystaniem można również zmniejszyć widoczność blizn czy przebarwień. Zabieg z wykorzystaniem lasera jest bardzo efektywny.

Laser frakcyjny CO2 – jak działa?

Laser frakcyjny CO2 wytwarza fale, które powodują mikrouszkodzenia skóry. Tkanka skórna jest zmuszona do regeneracji. W czasie procesu wytwarzany jest kolagen. ,,Efektem ubocznym” jest samoregeneracja tkanki. Na twarzy zmarszczki stają się znacznie mniej widoczne. Podobne efekty można zaobserwować w przypadku przebarwień czy blizn.

Laser frakcyjny Warszawa

Popularność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej rośnie szczególnie na terenie stolicy. Laser frakcyjny (Warszawa) zalicza się do urządzeń, które nie są bardzo inwazyjne. Jednocześnie dają świetne efekty. Pozwalają na odmłodzenie skóry. Panie i panowie, którzy poddali się zabiegowi, są w większości bardzo zadowoleni z skutków jego działania. 

Laser frakcyjny Warszawa – ile to kosztuje?

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frkacyjnego CO2 mogą mieć różną cenę. Każda klinika medycyny estetycznej ocenia ją indywidualnie. Wpływ na koszt ma również powierzchnia skóry objęta działaniem lasera, a także ilość zabiegów, które trzeba wykonać. Koszt pomiędzy poszczególnymi klinikami może się różnić. Należy jednak pamiętać, aby każdorazowo wybierać kliniki, które mają duże doświadczenie, cechuje je profesjonalizm. Zapewni Ci to wykonanie zabiegu na wysokim poziomie. Sprawi, że będziesz zadowolona z jego efektów.

Laser frakcyjny – okres regeneracji

Okres regeneracji trwa kilka dni (od 3 do 10). Po przeprowadzonym zabiegu tkanka skórna staje się zaczerwieniona. Pomogą wtedy chłodne okłady. W okresie rekonwalescencji może wystąpić także drobne łuszczenie naskórka.

Przydatne informacje znajdziesz również na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/laser-frakcyjny-co2