Lifting potrafi znacznie poprawić wygląd twarzy. Niestety większości osób kojarzy się z koniecznością poddania się poważnej ingerencji chirurgicznej. Na szczęście obecnie mamy również inne możliwości. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego zabiegu jest lifting z wykorzystaniem nici haczykowatych. 

Na czym polega lifting (nici haczykowate)

Lifting (nici haczykowate) polega na wprowadzeniu w skórę nici z specjalnymi haczykami. Mają one za zadanie podtrzymywać skórę. W ten sposób skutecznie można pozbyć się zmarszczek. W łatwy sposób jesteśmy również w stanie poprawić owal twarzy. Skóra, która wcześniej była zwiotczała, zyskuje elastyczność. Wygląda znacznie młodziej i promienniej.

Lifting (nici haczykowate) – zapomnij o skalpelu

Lifting (nici haczykowate) jest zabiegiem nieinwazyjnym. Może być wykonany bez dużej ingerencji chirurgicznej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które boją się poważnych zabiegów, użycia skalpela. Mogą swobodnie korzystać ze zdobyczy nowoczesnej medycyny estetycznej. Zabieg daje bardzo zadowalające rezultaty. Jest mocno chwalony przez wiele osób, które się mu poddały. 

Gdzie wykonać zabieg?

To, gdzie wykonamy zabieg, ma bardzo duże znacznie. Najlepiej udać się do kliniki, która cieszy się dobrą opinią wśród pacjentów. Wiele takich miejsc znajduje się w stolicy. Przed wykonaniem lliftingu z wykorzystaniem nici haczykowatych, warto zorientować się czy dana klinika ma duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Oczywiście liczy się również dobre wyposażenie danego miejsca, a także zaangażowanie personelu medycznego.

Przydatne informacje znajdziesz również na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/niechirurgiczny-lifting-twarzy-z-zastosowaniem-nici-haczykowatych