Listwy podłogowe to niezwykle istotny element wykończenia podłogi. Przekonał się o tym chyba każdy, kto miał okazję robić remont. Położenie nowej podłogi to jedno, pozostałą kwestią jest jej odpowiednie wykończenie, zabezpieczenie i wypełnienie szczelin.

Pomocne w tym okazują się właśnie listwy przypodłogowe. Długie listwy, które montuje się wzdłuż cokołu. W praktyce okazuje się, że listwy podłogowe to nie tylko niezbędny element wykończenia podłogi ale zwyczajnie element dekoracyjny. Z tego względu warto zasięgnąć inspiracji, by stworzyć spójną część aranżacji wnętrza.

Listwy podłogowe a styl wnętrza

Wybór listew podłogowych nie powinien być przypadkowy. Dużą uwagę musimy zwrócić zarówno na to z jakiego materiału została wykonana podłoga. Wtedy też wybrać listwę podłogową pasującą do paneli podłogowych czy płytek ceramicznych. Głównie dlatego że nie każda listwa podłogowa będzie pasować np. do płytek ceramicznych. Kolejną istotną rzeczą przy wyborze listew będzie to w jakim stylu zaaranżowana jest wnętrze. Ponieważ nie każda listwa podłogowa mdf, czy drewniana listwa podłogowa biała będzie pasować np. do stylu rustykalnego czy glamour. Do wnętrz zaaranżowanych na styl skandynawski na pewno dobrym wyborem będą drewniane listwy przypodłogowe lub klasyczne listwy przypodłogowe mdf.

Listwy przypodłogowe – dostępna kolorystyka

Listwy przypodłogowe tak samo jak panele czy płytki podłogowe dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej. Fani dekoracji w minimalistycznym stylu na pewno znajdą coś dla siebie. Dostępne w ofercie sklepów są między innymi listwy przypodłogowe białe, listwy przypodłogowe mdf białe.

Ale i znajdzie się coś dla fanów nowoczesnych, niekonwencjonalnych aranżacji. W ofercie sklepu E-listwy.pl dostępne listwy przypodłogowe szare, czarne wykonane z solidnego tworzywa. Przykładowa oferta dostępna na stronie sklepu: https://e-listwy.pl – listwy przypodłogowe mdf, białe, czarne szare do wyboru w wielu rozmiarach. Przeglądając ofertę dostępną na stronie sklepu można zasięgnąć inspiracji.