duo-antica

Stylowe wzornictwo, łatwość budowy oraz ocieplane ściany – to tylko niektóre zalety garaży Duo-Antica oferowanych przez firmę Pana Piotra. Dlaczego jednak ludzie w ogóle decydują się na garaż?

Mam małą córkę, która od zeszłego tygodnia chodzi do szkoły podstawowej – opowiada Pan Marek. – Z naszej wioski można dojechać do szkoły tylko samochodem, a samochód trzeba gdzieś przechować. Wiadomo, że można trzymać samochód pod gołym niebem, ale jednak krowy w okolicy i inne zwierzęta wiejskie nierzadko po tych samochodach chodzą. Może to powodować trwałe uszkodzenia karoserii. W garażach duo-Antica ten problem nie występuje.

Ja już widziałam wiele recenzji tych garaży, ale nikt nigdy nie mówi o problemach z ociepleniem, bo ich po prostu nie ma – mówi Weronika. – Kiedyś miałam taką budę – bo garażem tego nie nazwę – w której było cały czas zimno. Mąż chciał wyczyścić coś w silniku, zdaje się tłoki, cylindry czy coś takiego… nie znam się na tym. W każdym razie ręce mu odpadały. A w garażu Duo-Antica włączam sobie zwykłą farelkę na pięć minut i trzyma mi ciepło przez długie godziny. Super to jest. 🙂

Dlaczego ludzie nie ocieplają garaży?

Głównie z oszczędności. Nieocieplane garaże są tańsze. Nikogo nie obchodzi fakt, że za pozorne oszczędności płaci się podwójnie – na kosztach ogrzewania. A ogrzewanie jest coraz droższe, co może generować wysokie rachunki za prąd. Powiedz dość wysokim rachunkom i stawiaj garaże Duo-Antica!

Sekret garażu tkwi w unikalnym systemie ocieplania, składającym się z rdzenia styropianowego lub poliuretanowego. Druga blacha powlekana ocynkowana zabezpiecza przed włamaniem, natomiast zewnętrzny tynk chroni i idealnie dopasowuje się do estetyki domu. Dzięki zastosowaniu takich wartsw, garaż jest o 5m^2 większy niż murowany!

Nie sposób też zapomnieć o otworom wykończonym w łuku. Jeśli chcesz, specjaliści Piotra mogą wycenić indywidualnie Twój projekt. Szczegóły na stronie: https://www.piotr.com.pl/