winder reklamowy

Firmy, które są nowe na rynku, albo nie należą do tych największych, często nie posiadają również dużego budżetu na promocję swojej działalności. Z pomocą przychodzą wtedy tańsze rozwiązania, których efektywność może być również dość wysoka. Materiały wspierające reklamę dają możliwość na tańsze rozwiązania, jednak trzeba wybrać dobrze – nie mogą być one nudne i typowe.

Zaskocz innych, czyli winder reklamowy

Przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów jest kluczowe, jeśli chcemy, by nasza firma stała się w jakimś stopniu rozpoznawalna. Z pomocą przychodzi winder reklamowy, który zaskoczy swoim formatem, ale również efektywnością. Poruszająca się na wietrze flaga reklamowa przyciągnie wzrok wszystkich, którzy ją dostrzegą. Dzięki swojemu nietypowemu kształtowi oraz gabarytom zaskoczy nie tylko zauważających go ludzi, ale również konkurencję, która – jak wiadomo – nigdy nie śpi!

Klasyczne rozwiązania w nowym wydaniu

Wszelkiego rodzaju plakaty, a nawet banery bardzo często nie przechodzą testu, na jaki wystawia je matka natura i pogoda. Dlatego winder reklamowy jest lepszym rozwiązaniem, jeśli decydujemy się na reklamę na zewnątrz pomieszczenia. Wszelkie deszcze i wiatry nie są straszne tej formie materiałów reklamowych, ponieważ nie wpływają one na wyrazistość kolorów i grafiki, która jest nadrukowana na flagę. Jednocześnie, ze względu na dużą powierzchnię, podobnie jak na banerze, winder daje możliwość zamieszczenia wyraźnej i dużej grafiki i hasła, a jednocześnie niezbędnych informacji, które chcemy przekazać potencjalnym klientom.

Niskie koszty, wysokie wyniki

Pomimo dużych rozmiarów, flagi reklamowe wcale nie są drogie. Dwumetrowe windery można zakupić za około 12zł, co jest bardzo niską ceną w porównaniu z innymi materiałami reklamowymi. To, jak duże efekty może przynieść inwestycja we flagi reklamowe jest na pewno przekonującym argumentem, dla każdego, kto chce osiągnąć konkretne efekty mniejszym kosztem.

Dowiesz się więcej: https://avilo.pl/pl/113-flagi-reklamowe