Wybór torebki wielu z nas spędza sen z powiek. Każda z nas chce wybrać nie tylko w miarę uniwersalną torebkę, która będzie pasować do niejednej stylizacji ale i taką, która po prostu będzie wpisywać się w najnowsze trendy modowe. Jakie torebki damskie będą modne tej wiosny? Sprawdź najnowsze inspiracje!

Mini plecaki damskie

Plecaki choć kojarzone w dużej mierze z akcesorium typowo sportowym, nie są akcesorium dedykowanym tylko i wyłącznie dla aktywnych kobiet. Mini plecki to modne dodatek stylizacyjny dla kobiet które cenią sobie dodatki galanteryjne w dobrym stylu. Większość modeli mini plecaków wykonana jest ze skóry naturalnej lub eko skóry co dodaje im jeszcze więcej stylowego i eleganckiego wyrazu. Jeśli chodzi o fasony mini plecaków tej wiosny modne będą torebki worki, plecaki półokrągłe, mini pelcaki w miejskim stylu.

Torebki nerki

Kolejną grupę modnych dodatków galanteryjnych stanowią torebki nerki. Od kilku sezonów okazują się być jednym z najczęściej wybieranych i jednocześnie najmodniejszym dodatkiem stylizacyjnym. Torebki nerki to jedno z bardziej uniwersalnych akcesoriów można je nosić przypięte do pasa lub też przewieszone na ramieniu. Torebki nerki na pierwszy rzut oka przypominają klasyczne nerki dla dziewczyn. Najnowsze modele nerek dla dziewczyn i kobiet które cenią sobie ponad wszystko modne dodatki galanteryjne znajdziesz na stronie producenta Maryhol.pl – producent damskich torebek, który tworzy swoje projekty zgodnie z najnowszymi trendami modowymi.

Damskie torebki shopperki

Torebki shopperki królują w modzie już od kilku sezonów. Uwielbiane za swój klasyczny wygląd i funkcjonalność. Jest to jedna z lepszych propozycji modowych dodatków na wiosnę. Shopperka to nie tylko idealna torebka na co dzień ale sprawdza się podczas wypadów poza miasto kiedy potrzebujemy zabrać ze sobą nieco więcej drobiazgów.