Akcesoria do golfa

Odpowiednio dobrane akcesoria do gry, pomogą uzyskać lepsze wyniki i uprzyjemnią czas spędzony na polu golfowym. Niektóre z nich, są niezbędne i muszą znaleźć się w wyposażeniu Twojej torby!

Które akcesoria warto mieć?

Golf charakteryzuje się określonymi zasadami i normami. Etyka golfa jest ściśle ustalona i nie należy jej łamać. Tak jak w przypadku stroju, każdy golfista powinien posiadać określone akcesoria – typowe must have. Najważniejszym z akcesoriów są oczywiście odpowiednio dobrane kije golfowe. Ale skupmy się na tych dodatkowych elementach, które wspomogą Twoją grę.

Do ważnych elementów wyposażenia należy oczywiście ręcznik. Jest on niezbędny praktycznie w każdym sporcie. Spocona od gry twarz nie może zostać otarta zwykłą koszulką czy ręką. Mogłoby to zostać źle odebrane. Kolejną częścią, ważną w wyposażeniu są okulary. Mocne promienie słońca lub wiatr mogą znacznie utrudnić grę oraz widoczność. Warto również mieć przy sobie teesy i markery do znaczenia piłek. Są to dodatkowe akcesoria, które wyróżnią profesjonalistę od amatora. Świetnie sprawdzają się również uchwyty do bidonów lub krzesełka, które montujesz do wózka golfowego. Siadanie na trawie lub innym miejscu, które nie jest do tego przeznaczone, dodatkowo w jasnych ubraniach jest niedopuszczalne! Przydatne okazują być również dalmierze, które wskażą dokładną odległość od dołka. Urządzenie, bierze również pod uwagę wzniesienia i i nachylenie pola. Jeżeli chcesz polepszyć swoje wyniki – musisz go mieć! Rękawice to również ważny element wyposażenia golfisty. Na skutek dużej ilości uderzeń i trzymania przez dłuższy czas kija możemy nabawić się bolących odcisków na rękach. Dostępne na rynku rękawice, z reguły posiadają specjalne wzmocnienia w miejscu, w którym styka się ręka z kijem. Golfista nosi rękawiczkę na jednej ręce i jest ona czarna lub biała. Noszona jest na ręce wiodącej.

Szukasz przydatnych akcesoriów golfowych? Gra w golfa to Twoja pasja? Odwiedź sklep Golf Team: https://golfteam.pl/ W ofercie znajdziesz dedykowane produkty dla miłośników tej gry.