Obuwie robocze od zawsze kojarzone jest z ciężkim i solidnym obuwiem dedykowanym dla pracowników branży przemysłowej. W praktyce okazuje się jednak, że prawie w co drugim zakładzie pracy ze względu na panujące warunki konieczne jest posiadanie specjalistycznego obuwia. Temat wyboru obuwia roboczego dotyczy jak się okazuje nie tylko mężczyzn. Kobiety pracujące fizycznie w trudnych warunkach również zobligowane są do noszenia obuwia ochronnego.

fot: obuwie robocze

Obuwie robocze damskie – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór obuwia roboczego jest naprawdę ułatwiony, nie musimy martwić się, że nie znajdziemy obuwia w wybranym przez siebie kolorze czy fasonie. Oferta butów roboczych jest naprawdę zróżnicowana. Obuwie robocze damskie z powodzeniem znajdą kobiety dla których liczy się moda i wygoda. Niejednokrotnie przy wyborze obuwia roboczego pojawia się pytanie: Na co zwrócić uwagę przy wyborze obuwia bezpiecznego? Najważniejsze aby wybrany model obuwia prezentować się dla nas atrakcyjnie, był wygodny, lekki i posiadał dodatkowe funkcje zapewniające bezpieczeństwo naszym stopom. Dobrze jest sprawdzić czy wybrane obuwie robocze damskie posiada podnosek kompozytowy i wzmocnioną podeszwę. Są to bardzo istotne elementy ochrony, obuwie podwójną podeszwą lepiej ochroni nasze stopy np. przed poślizgnięciem się na śliskim podłożu czy przed przebiciem ostrym przedmiotem.

Modne półbuty damskie robocze

Półbuty robocze wybierane są najczęściej z oferty obuwia roboczego. Ich fason i krój prezentuje się dość modnie. Na pierwszy rzut oka tego typu obuwie nie wygląda jak ciężkie buty robocze. Do tego większość modeli półbutów dostępna jest w bogatej ofercie kolorystycznej. Na stronie sklepu PPO (producenta obuwia bezpiecznego i bhp) dostępne obuwie robocze damskie w bogatej gamie kolorystycznej. Sprawdź dostępne modele obuwia https://sklep.ppo.pl/kategoria/obuwie-damskie