Ogródek piwny - wałęsa we wrocław wchodzi do Cebuli Czerwonej

Ta przeklęta pandemia zabrała nam znaczną część naszej wolności. Przyjaciele, którzy dotychczas spotykali się w ogródkach piwnych we Wrocławiu mają coraz więcej wątpliwości odnośnie tego, gdzie i kiedy mogą spożywać napoje alkoholowe. A może jednak są ogródki piwne, które – mimo pandemii – funkcjonują? Po naszym artykule wszystko stanie się jasne.

Redaktorzy serwisu areyouwatchingclosely.pl

1. Picie piwa w tym czasie nie jest rozsądne

Zaczynamy od smutnych wieści: alkohol znacząco osłabia odporność. Oznacza to, że picie piwa (tak – to również alkohol) w obecnym czasie nie jest wskazane. Oczywiście nic się nie staje, jeśli wypijemy jedno małe piwo, ale – co do zasady – lepiej unikać alkoholu, dobrze się wysypiać i dbać ogólnie o higienę organizmu. Używanie alkoholu ograniczmy do przemywania rąk 🙂

2. Ogródki piwne są jeszcze, niestety, zamknięte…

Wszystko w trosce o ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Oczywiście są maseczki czy przyłbice, które również musimy nosić. Ktoś mógłby zapytać, czy to nie wystarczy? Cóż – a widział kto kiedy we Wrocławiu, jak się pije piwo przez przyłbicę albo maseczkę? 🙂 No chyba, że jesteś do tego stopnia uzależniony, że masz dren podpięty pod rękę i wprowadzasz sobie piwo dożylnie.

3. Zrób ogródek piwny we własnym ogrodzie!

I na koniec pozytywna informacja: nic nie stoi na przeszkodzie, aby piwa napić się we własnym ogródku! Wrocław jest dużym miastem – z pewnością część Twoich znajomych czy przyjaciół mieszka gdzieś na uboczach, gdzie jest dużo zielonych terenów i ogólnie istnieje możliwość zorganizowania takiej imprezy. Możesz dodatkowo kupić kiełbaskę i zorganizować prawdziwie męski wieczór. Tego nie mógłbyś zrobić nawet w restauracji.

Kiedy pandemia minie…

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że pandemia prędzej czy później zakończy się, a restrykcje zostaną wkrótce zniesione. Wówczas śmiało mogę polecić ogródek piwny wrocław. Należy od do Czerwonej Cebuli – restauracji, która serwuje nie tylko znakomite posiłki, ale również posiada doskonałą atmosferę, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które pragną spędzić niezapomniane chwile przy piwie. 🙂