pensjonat Ustronie Morskie

Chcesz spędzić wakacje nad polskim morzem i szukasz sprawdzonego noclegu? W dzisiejszym wpisie przedstawimy Ci jeden z najchętniej wybieranych pensjonatów w Ustroniu Morskim – pensjonat Kaszubianka. Sprawdź, dlaczego warto zarezerwować u nich pokój.

Nocleg blisko morza

Kaszubianka to pensjonat w Ustroniu Morskim, który znajduje się naprawdę blisko morza. Aby zejść na plażę, musisz przejść jedynie 20 metrów. Śmiało, można powiedzieć, że nocując w tym miejscu, ma się Bałtyk na wyciągnięcie ręki.

Niewielka odległość od morza nie jest jedynym atutem pensjonatu. To, za co wielu gości pokochało Kaszubiankę, to niezwykła domowa atmosfera, w która pozwala choć na chwilę oderwać się od zgiełku miasta i wypocząć. I właśnie ten klimat stworzony przez właścicieli – Renatę i Marka – niezmiennie od ponad 20 lat przyciąga gości do Kaszubianki.

Pokój z widokiem na morze

Pensjonat Ustronie Morskie Kaszubianka

Pensjonat dysponuje łącznie 24 pokojami 2, 3 i 4-os. Każdy z nich został wyposażony w taki sposób, by gość czuł się swobodnie i komfortowo niezależnie od swojego wieku i oczekiwań. Dlatego też pokoje wyposażone są w prywatne łazienki oraz balkony, a znaczna większość z nich ma okna z widokiem na morze. Dla gości, którym nie udało się zarezerwować pokoju z widokiem na morze, właściciele przygotowali pewną alternatywę – a mianowicie taras, na którym mieszkańcy Kaszubianki mogą się opalać i spędzać czas.

Co więcej, widokiem na Bałtyk można cieszyć się także siedząc w oszklonej kawiarni, ogrodzie, czy spędzając czas na sali bilardowej bądź w SPA.

Pensjonat z wieloma udogodnieniami

Na goście pensjonatu w Ustroniu Morskim czeka wiele udogodnień. Oprócz wygodnie urządzonych pokoi można tu wymienić monitorowany parking, bezpłatne Wi-Fi czy też windę. To ostatnie ułatwienie skierowane jest przede wszystkim do seniorów oraz rodzin z małymi dziećmi.

Od 2019 roku Kaszubianka rozszerzyła swój pensjonat również o SPA. Wykonywane są tam m.in. masaże relaksacyjne. Dodatkowo organizowane są w tym miejscu warsztaty cykliczne. Ich zakres jest różnorodny, część z nich dotyczy malarstwa, inne jogi, a jeszcze inne uczą jak radzić sobie ze stresem. Informacje dotyczące warsztatów znajdziesz na stronie: http://kaszubianka.net/.

Opisując Kaszubiankę, nie można nie wspomnieć o ich kawiarni i restauracji. W pensjonacie przygotowywane są pyszne posiłki, a także można napić się pysznej kawy i zjeść kawałek domowego sernika „Rosa”. Goście, jak i lokalni mieszkańcy chętnie odwiedzają też kawiarnie z powodu nalewek oraz herbat. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się herbata z syropem z dzikiej róży, który jest własnoręcznie robiony w pensjonacie.