Nie możemy uwierzyć, że jest już prawie koniec 2019 roku i czas zacząć planować kolejną rundę uroczystości sylwestrowych! Nie nazywają tego imprezą roku bez powodu, jest to również idealny pretekst do tego, aby wyjść na całość z dekoracjami imprezowymi!

Zapoznaj się z naszymi ulubionymi sposobami powitania w 2020 roku i spraw, aby Twoja impreza sylwestrowa była niezapomniana!

Balonowy sufit

Jeśli organizujesz imprezę roku, musi być ona wystrzałowa! Dlatego podoba nam się pomysł stworzenia sufitu balonowego. To takie proste – napompuj helem złotymi, srebrnymi i czarnymi balonami, przywiąż do siebie wstążkę balonową średniej długości i pozwól jej unosić się do sufitu, aż cała powierzchnia się pokryje! To niezwykle łatwa i szybka metoda stworzenia efektownej dekoracji całego pokoju. Balony na hel Kupisz między innymi w sklepie Towar na Festyny pod adresem https://towarnafestyny.pl/

Instalacja balonu z butelką szampana

Marzysz o awangardowych rozwiązaniach w nieco żartobliwym tonie? Co powiesz na wykonanie instalacji balonu z butelką szampana? Jest to o wiele łatwiejsze niż się wydaje – wystarczy napompować balony powietrzem i przykleić je do ściany za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. (Upewnij się, że robisz to na ścianie, której nie martwisz się odpryski). Balony foliowe naśladujące butelkę szampana są dostępne w wielu hurtowniach balonów.

Balony cyfry 2020

Jeśli nie kupisz żadnych innych dekoracji, balony 2020 są koniecznością! Wyglądają oszałamiająco przed złotą błyszczącą zasłoną drzwi i są w różnych kolorach, dzięki czemu możesz wybrać te, które najlepiej pasują do Twojego motywu imprezy!