Stoiska reklamowe i lady targowe to jedne z podstawowych elementów stoisk targowych, które są niezbędnym elementem promocji firm oraz przedsiębiorstw na targach oraz eventach branżowych. Produkcja stoisk targowych to proces, do którego wykorzystywane są profile aluminiowe stanowiące ich szkielet a także cały zakres innych materiałów niezbędnych do ich wyposażenia. Dowiedz się czym są stoiska reklamowe i lady targowe, jakie są między nimi różnice a także tego, jak wygląda produkcja stoisk targowych.

Czym są stoiska reklamowe?

Stoiska reklamowe wykorzystywane są do promocji marek i firm w trakcie wydarzeń takich jak różnego rodzaju targi a także eventy branżowe. Wysokiej jakości stoiska reklamowe służą przede wszystkim zwiększeniu świadomości marki wśród potencjalnych klientów i kontrahentów, dlatego decydując się na udział w targach dobrze jest zaopatrzyć się w stoisko reklamowe, z pomocą którego nie tylko przedstawisz produkty i ofertę swojej firmy ale również jej historię, cele i wartości. Dobrze zaplanowane i zorganizowane stoiska reklamowe zapewniają wygodę zarówno osób je odwiedzających, jak i obsługujących – powinno być przestronne, nowoczesne, a także  udzielać jak najwięcej informacji na temat profilu działalności firmy. 

Lady targowe – zastosowanie

Lady targowe wykorzystywane mogą być na festiwalach oraz wydarzeniach promocyjnych jednak ich efektywność jest zdecydowanie niższa niż w przypadku stoisk reklamowych. Lady targowe są przeważnie niewielkich rozmiarów co zdecydowanie ułatwia ich transport jednak nie czyni ich najbardziej efektownym rozwiązaniem.Lady targowe doskonale spisują się w miejscach, w których na promocję swoich artykułów masz niewiele przestrzeni – z ich zalet skorzystać mogą uczestnicy konwentów, artyści sprzedający swoje prace a także uczelnie – lady targowe z powodzeniem mogą zostać wykorzystane przez studentów kół naukowych, którzy nierzadko reprezentują uczelnię na różnego rodzaju zjazdach. 

Produkcja stoisk targowych z Foga 

Foga to firma zajmująca się produkcją profili aluminiowych, z których tworzone są zarówno stoiska reklamowe, jak i lady targowe. Produkcja stoisk targowych rozpoczyna się od złożenia zamówienia – producent poznając Twoje potrzeby podejmuje się jego realizacji. Produkcja stoisk targowych polega przede wszystkim na odpowiednim wyprofilowaniu profili aluminiowych oraz połączeniu ich ze sobą w bezpieczny sposób tak, by zarówno montaż, jak i demontaż były proste i mało pracochłonne. Wbrew pozorom produkcja stoisk targowych wcale nie należy do łatwych – konstrukcje te muszą spełniać normy bezpieczeństwa, które umożliwiają wykorzystanie ich w przestrzeniach publicznych i podczas imprez masowych. To właśnie dlatego profile muszą być przycięte na odpowiedniej wysokości i pod odpowiednim kątem.   Sprawdź ofertę Foga Polen na stronie https://www.foga.pl/stoiska-targowe-wystawowe