Kto nie lubi małego blasku podczas świąt Bożego Narodzenia? Więc jeśli masz kominek w domu, powinieneś go udekorować, aby pięknie przywitać Świętego Mikołaja. Kominek jest ważną częścią twojego wnętrza; zazwyczaj jest to gwiazda w wystroju salonu, jak choinka. Oto kilka porad.

Najważniejsze w dekorowaniu kominka

Podczas dekorowania swojego umysłu używaj podstawowych dekoracji kominkowych, takich jak; kwiaty, zdjęcia twojej rodziny, owoce, wieńce, zielone gałęzie choinkowe, stożki, dzwonki, ozdoby i świece lub cokolwiek, co pasuje do twojego wnętrza, ale ułóż je na swój sposób. Na przykład skarpety są najważniejszą częścią dekoracji kominka; jest bardzo tradycyjny i dodaje przytulności. Wygodnie jest wyglądać tak samo jak w domu i kominku, tak jak w zeszłym roku, ale po prostu dodaj świąteczny element, który całkowicie zmieni wygląd.

Przeglądaj udostępnione w mediach społecznościowych przepiękne kominkowe pomysły na ozdoby choinkowe do wystroju domu, aby wprowadzić przytulną i słodką atmosferę uroczystości, którą każdy mógł zapamiętać na zawsze. Jeśli nie jest to coś, co chcesz robić podczas świąt Bożego Narodzenia, użyj swojej wyobraźni i umieść kilka rzeczy, które będą reprezentować Ciebie i Twój dom.

Kilka pomysłów

Girlanda ze skarpetek na prezenty z lizakami

Jeżeli jesteś zwolennikiem klasyki – sięgnij po skarpety, w których Mikołaj będzie mógł umieścić prezenty. Wieszaj je na zmianę z lizakami w kształcie lasek, niegdyś popularne do wieszania na choince. 

Trzy wieńce

Możesz też zaszaleć i zamiast wieszać wieńce na drzwiach, wykorzystać je do ozdobienia kominka. Możesz zrobić to jednym wieńcem lub sięgnąć po kilka w mniejszym rozmiarze. 

Jemioła

Jemioła w wielu domach pojawia się właśnie  do dekoracji domu w okresie świątecznym. Możesz z powodzeniem ozdobić nią również kominek.

Artykuł powstał we współpracy z salonem kominków Ratajczak https://kominki-ratajczak.pl/