sklep Garmin

Sklep internetowy https://gps.lodz.pl/ to autoryzowany partner marki Garmin Polska, który oferuje zakup online rozwiązań tego producenta. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Ci 5 najchętniej kupowanych produktów ze sklepu Garmin.

Garmin Fenix 5

To model zegarka pochodzący z jednej z najbardziej popularnych serii, czyli Garmin Fenix. Piąta generacja modelu po raz pierwszy w historii doczekała się 3 odsłon tarczy. Klienci mogą wybierać pośród Garmin Fenix 5S, Fenix 5 i Fenix 5X.

Co więcej, zegarki zostały wyposażone w nowoczesne czujniki pomiaru tętna z nadgarstka, a także mają większość rozdzielczość ekranu i możliwość wsparcia zewnętrznych czujników poprzez parowanie zegarka z funkcją Bluetooth Smart. Co jeszcze ma ten model? Sprawdź w sklepie internetowym Garmin — gps.lodz.pl.

Garmin Swim 2

To idealna propozycja dla pływaków i nie tylko. Z pomocą zegarka możesz monitorować efekty Twoich treningów pływackich, co pozwoli Ci oszacować, jak poprawić formę. Model ma wiele funkcji, m.in. pozwala monitorować tętno, rejestrować przepłynięty dystans, ilość ruchów oraz tempo.

Oczywiście, zegarek warto nosić nie tylko w wodzie, ale przez całą dobę. Z jego pomocą możesz analizować wyniki (odpowiada za to funkcja Garmin Connect) i to nie tylko te pływackie. Chętnie sięgają po ten zegarek także osoby, które trenują bieganie, czy kolarstwo.

Garmin echomap plus 72cv

Popularnością w sklepie Garmin — gps.lodz.pl — cieszy się również Garmin echomap plus 72cv. To kompaktowe, a zarazem wielofunkcyjne urządzenie, które jest niezwykle intuicyjne w obsłudze i proste w montażu. Ten niewielki sprzęt obsługuje tradycyjną echosondę Garmin CHIRP, za pomocą której można łatwo rozróżnić obiekty podwodne.

Garmin echomap wyposażone jest w wiele ciekawych funkcji, między innymi jest zgodne z BlueChart g3 (mapa bazowa całego świata), czy ma oprogramowanie Quickdraw Contours, które pozwala na tworzenie własnych map z izobatami co 30 cm podczas wędkowania.

Garmin Vivoactive 4

Kolejny zegarek na naszej liście. Nic w tym dziwnego, w końcu marka znana jest z wysokiej jakości zegarków. Model Garmin Vivoactive 4 też ma wiele przydatnych funkcji, w tym wyposażony jest w monitor Body Battery, pulsoksymetr, funkcję śledzenia cyklu menstruacyjnego. Pozwala też kontrolować oddech, nawodnienie czy poziom stresu.

Garmin Venu

Garmin Venu to pierwsza seria zegarków GPS sygnowana logo tego producenta, która została wyposażona w ekran amoled. Modele wyposażone są w szkiełka Corning Gorilla Glass 3 i można je obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego.

Jakie jeszcze ciekawe funkcje posiada zegarek? Przede wszystkim za pomocą Garmin Venu możesz odczytywać przesyłane na telefon powiadomienia, w tym sms-y, maile czy notatki z kalendarza. Co więcej, model ma funkcję Garmin Pay, więc by zapłacić za zakupy, nie musisz brać ze sobą portfela.