wybielanie zębów bielsko

Śnieżnobiały uśmiech niczym ten u gwiazd z czerwonego dywan? Kto z nas o takim nie marzy! Taki efekt możemy uzyskać dzięki zabiegowi estetycznemu, jakim jest wybielanie zębów. Bielsko, jak i inne miejsca na Śląsku oferują szeroki wybór klinik, w których można go wykonać. Czym się kierować?

Wybielanie zębów Bielsko

Wybielanie zębów Bielsko, to usługa, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy marzą o pięknym, białym uśmiechu. Aby jednak wykonać ten zabieg estetyczny, koniecznym jest wizyta u stomatologa. Dlaczego? Przed wybielaniem niezbędne jest skontrolowanie jamy ustnej i stanów zębów. W przypadku jakichkolwiek chorób zębów trzeba w pierwszej kolejności podjąć się leczenia, w przeciwnym wypadku zabieg ten nie będzie możliwy do wykonania — piękne zęby, to przede wszystkim zdrowe zęby. Jeśli wszystkie zęby są zdrowe, można wykonać klasyczne czyszczenie zębów, tj. ściąganie kamienia, piaskowanie. Tak przygotowane zęby są gotowe do ich wybielania! Jeśli więc interesuje Cię zabieg, jakim jest wybielanie zębów (Bielsko), koniecznie odwiedź tę stronę http://rodentica.pl/wybielanie-zebow-bielsko/ i dowiedz się więcej o drodze do białego uśmiechu.

wybielanie zębów bielsko

Jak dbać o wybielone zęby?

Jeśli decydujemy się na wybielanie zębów, to chcemy utrzymać ten efekt jak najdłużej. Aby tak było, trzeba stosować się do zaleceń stomatologa — co jest oczywiste. Przez pierwszy dzień warto stosować dietę białą. Produkty, takie jak na przykład buraki mogą bardzo źle wpłynąć na barwę zębów, ponieważ będą one bardzo podatne na zmianę koloru. W późniejszym czasie warto również ograniczyć wszystko to, co ma zły wpływ na kolor zębów. Palenie papierosów z całą pewnością zmieni Twoje zęby na nieco bardziej żółte lub szare. Częste picie czerwonego wina, kawy czy herbaty również może okazać się szkodliwe. Jeśli więc chcesz cieszyć się efektem jak najdłużej, warto nieco ograniczyć te produkty.