Świeżo wyciskany sok

Wyciskarka to przydatne urządzenie w kuchni, które pomoże Ci przygotowywać domowe soki z owoców i warzyw. Jednym z pionierów wyciskarek wolnoobrotowych jest marka Kuvings, która w swojej ofercie posiada szeroki asortyment wyciskarek jednoślimakowych. Od lat wytycza nowe rozwiązania w branży. Sprawdź, dlaczego warto wybrać modele tej marki.

Kuvings marka

Kuvings to firma, która jest pionierem jeżeli chodzi o wyciskarki do soków z owoców i warzyw. Jest to pierwsza marka która opracowała sprzęt, który pozwala na wyciskanie soków bez konieczności krojenia wszystkich składników. Jest to możliwe dzięki okrągłemu otworowi wlotowemu oraz wałków ślimakowych.Od tego czasu Kuvings wytycza najnowsze trendy i to na nim wzorują się inne marki.

Zalety wyciskarek Kuvings

Do największych zalet wyciskarek Kuvings należy materiał z którego wytwarzane są wałki ślimakowe. Produkuje się je z bardzo wytrzymałego tworzywa, jakim jest Ultem. Jego właściwości są bardzo szerokie. Ważnym aspektem jest to, że ślimaki czy sita są najbardziej narażonymi na uszkodzenia elementami sokowirówki. Z upływem czasu można zauważyć ich zużycie i wytarcie. Ultem to materiał bardzo sztywny, nie ściera się – dzięki czemu nie jego fragmenty nie będą dostawać się do świeżo wyciśniętego soku. Jest całkowicie bezpieczny, nie ulega rozpuszczaniu w wodzie, ani nie reaguje chemicznie z kwasami. Dzięki ślimakowi z takiego materiału możemy wyciskać m.in.: zioła, liście, miękkie i twarde owoce i warzywa.

Wszystkie urządzenia Kuvings nie zawierają bisfenoli – posiadają certyfikat BPA free – są więc bezpieczne dla zdrowia. Czyszczenie wyciskarek marki Kuvings jest bardzo proste. Po wykonaniu soku wystarczy nalać do urządzenia około 2-3 szklanek ciepłej wody i wypłukać. Kolejną z zalet jest wykorzystanie w wyciskarkach silników indukcyjnych o mocy 240W. Sprawia to, że urządzenia są bardzo ciche i jednocześnie najmocniejsze z dostępnych na rynku wyciskarek jednoślimakowych. Na każde urządzenie marki Kuvings dostajesz 10 lat gwarancji na silnik oraz części.

Oprócz wyżej wymienionych zalet, urządzeniom marki Kuvings nie można odmówić atrakcyjnego designu. Nowoczesne i proste kształty sprawiają, że wyciskarki pasują do każdej kuchni. Jeżeli poszukujesz wyciskarek jednoślimakowych sprawdź ofertę sklepu Energia Zdrowia, gdzie znajdziesz szeroki asortyment firmy Kuvings: https://energiazdrowia.pl/