transport lotniczy

Usługi transportu lotniczego od jakiegoś czasu stały się bardzo popularne. Fracht lotniczy jest bardzo często wykorzystywany do przesyłek o wysokiej wartości. Istnieje kilka powodów dla których warto skorzystać z usługi transportu lotniczego.

Najszybsza forma wysyłki

Jeśli zależy nam na szybkim przewozie/wysyłce towarów, fracht lotniczy jest najlepszym rozwiązaniem w porównaniu do transportu morskiego lub transportu drogowego czy kolejowego. Co prawda jest on jedną z bardziej kosztownych usług transportowych ale jednocześnie bardzo opłacalną. Przydaje się szczególnie wtedy gdy planujemy przetransportować wartościowe ładunki z odległych miejsc na świecie.

Niezawodny transport

Większość linii lotniczych nadąża za rozkładem. Dlatego też zlecając transport lotniczy możemy być pewni, że przesyłka zostanie dostarczona w wyznaczone miejsce na czas. Nawet brak lotu nie spowodowałby dużego opóźnienia, ponieważ zwykle loty odbywają się dość często.

Wysyłasz załadunek tam gdzie chcesz

Wiele linii lotniczych w tym firmy, które organizują transport lotniczy mają dużą sieć miejsc docelowych, która obejmuje prawie cały świat. Oznacza to, że możesz wysłać przesyłkę bądź odebrać przesyłkę z i do każdego miejsca. W sytuacji gdy chcemy eksportować bądź importować towary/ładunki z nawet najdalszych zakątków świata przydatny okazuje się transport lotniczy międzynarodowy. Znanym spedytorem w Polsce jest Air Rail Cargo, który organizuje transport lotniczy z różnych krajów w różnej formie.

Klienci mogą liczyć na usługi transportu lotniczego palet, jak również na usługi transportu drobnicowego. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dużą uwagę przywiązuje do usług transportu międzynarodowego. Świadczy usługi eksportowe i importowe w każdy zakątek świata -za pośrednictwem tej firmy można nadać paczkę lub załadunek z USA do USA, z Chin do Chin. Więcej informacji o usługach transportowych  znajdziesz na stronie http://airrailcargo.com/