wynajem-namiotu

Istnieje wiele branż w których coraz chętniej korzysta się z wynajmu namiotów. Wrocław to jedno z tych miast, gdzie zainteresowanie namiotami jest szczególnie duże. Nic dziwnego, bowiem akurat w tej lokalizacji odbywa się corocznie mnóstwo imprez plenerowych, wydarzeń sportowych kulturalnych, istnieje również duże zainteresowanie handlem ulicznym. Na każdym z tych przedsięwzięć konieczne jest posiadanie namiotu, zaś nie każda firma czy organizator go posiada. W większości opłacalny okazuje się wynajem namiotów niż zakup własnego.

Chcąc wynająć namiot we Wrocławiu warto trzymać się jednak  kilku zasad. Jakich? Podpowiadamy poniżej.

#wybierz wypożyczalnię

Możesz zdecydować się na wynajem namiotu z pierwszej znalezionej wypożyczalni ale czy będzie to dobry wybór? Raczej nie! Ta kwestia powinna być raczej przemyślana, warto zwrócić szczególną uwagę chociażby na to, gdzie znajduje się firma wynajmująca namioty po drugie jaka bazą namiotów firma dysponuje, czy zapewnia pomoc podczas montażu. Jak prezentuje się oferta cenowa i jakie warunki wynajmu stawia dana firma.

#wybierz typ namiotu

Wiele zależy od tego na jakie potrzeby będzie przeznaczony namiot, czy będzie to duża impreza plenerowa na którą będziemy potrzebować namiot dużego gabarytu czy zależy nam na namiocie, który wydzieli nam tylko przestrzeń handlową. Dobrze jest ustalić ta kwestie i wybrać gabaryt namiotu adekwatny do potrzeb.

#zaplanuj wynajem z wyprzedzeniem

Nikomu nie trzeba przypominać, że Wrocław to miasto w którym dużo się dzieje, mnogość imprez plenerowych, powoduje, że zapotrzebowanie na wynajem namiotów tutaj jest naprawdę spora. Warto zatroszczyć się więc o to, by zaplanować wynajem z dużym wyprzedzeniem rocznym albo kilkumiesięcznym. Dobrze jest szybko określić datę kiedy będziemy potrzebowali wynająć namiot i czym prędzej znaleźć wypożyczalnię i zarezerwować, zamiast zostawiać to na ostatnią chwilę.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Moving Moments Company która świadczy usługi wynajmu namiotów. Sprawdź szczegóły http://namiotyeventowe.com.pl