Złote dodatki w naszych domach towarzyszą nam niemal od zawsze. W końcu każdy z nas lubi odrobinę błysku w swoim domu! Wiele osób myśli jednak o złocie, jak o dawnej modzie wnętrzarskiej. Przepych, masa wzorów i detali – tak było kiedyś. Oczywiście, dziś również możemy spotkać się z tego typu dodatkami do naszych domów i mieszkań, jednak obecnie jest to nieco bardziej wyważone. 

Złote akcenty w połączeniu z nowoczesnymi meblami

Czy złoto i nowoczesny styl mieszkania mogą iść w parze? Oczywiście, że tak! Jest to doskonałe uzupełnienie niemal każdej aranżacji. Złote akcenty doskonale sprawdzą się w zestawieniu ich z czernią lub bielą.  Jak to połączyć? Najlepiej najprościej jak się tylko da! Nowoczesne meble świetnie komponują się ze złotymi nóżkami lub uchwytami – szczególnie czarne meble kuchenne zestawione ze złotymi kuchennymi uchwytami. Ważną rolę grają również dodatki. Złote ramki, świeczniki i doniczki z całą pewnością sprawią, że nasza aranżacja będzie miała “to coś”. 

Złote klamki do drzwi – niepozorny dodatek z dużym potencjałem 

Wspomnieliśmy już u uchwytach kuchennych, ale co z klamkami? Złote klamki są strzałem w dziesiątkę! Jeśli jesteśmy posiadaczami wielu czarnych elementów w naszym domu, złote klamki do drzwi sprawdzą się wręcz idealnie. Te złote dodatki nadadzą drzwiom zupełnie nowego charakteru, co więcej mogą z nudnych i nieciekawych drzwi zrobić świetny element aranżacyjny! Złote klamki do drzwi są także doskonałym uzupełnieniem całego domu, szczególnie jeśli postawiliśmy na dodatki w tym samym kolorze. Pamiętajmy jednak, że warto celować w zbliżone do siebie odcienie złota lub nawet w te same. Dzięki temu wszystko będzie tworzyć wspaniałą, spójną całość.
Złote klamki do drzwi znajdziesz na stronie https://handles.pl/150-zlote-klamki-do-drzwi-wewnetrznych.