moda

Coraz większa feminizacja – rok 2018 w sezonie wiosna/lato przyniesie do świata męskiej mody wiele elementów ze świata damskiej mody. Powrócą pastelowe kolory, oversizowe ubrania i kwiatowe wzory. Zapowiada się wielki powrót lat 80-tych i 90-tych. Warto zasięgnąć ubrań od swoich rodziców (Zakładam, że masz 18-40 lat).
2018 to nie rok dla awangardowych strojów, jak i dodatków.

Szerokie „oversizeowe” ubrania

Stety, bądź też niestety zapowiada się powrót szerokich spodni, gigantycznych kurtek i płaszczy. Wszystko gigantyczne- długie rękawy i nogawki.

Kolorowo – pastele

Moda przyniesie także wiele jasnych, przyjemnych barw jak żółta, różowa, niebieska i czerwona – ogólnie kolory pastelowe i nie tylko.

Kurtki przeciwdeszczowe

Pionierzy mody na pokazach pokazali dużo kurtek przeciwdeszczowych, czyżby bawili się w „pogodynkę” ?
Może te kolorowe kolory to remedium na deszczową pogodę ? Oby wiosna i lato 2018 roku były ciepłe i słoneczne, aby kurtki przeciwdeszczowe, modne czy nie modne nie były potrzebne 🙂

Jaskrawe garnitury

Od zmysłowego oranżu, przez pudrowe róże, aż po czerwienie.

Shorty

Czeka Nas powrót bardzo krótkich szortów, ale czy nie za bardzo krótkich ?

Hawajskie – kwiatowe koszule

Bycie Wojciechem Cejrowskim będzie modne, tzn. chodzenie w hawajskiej koszuli – aspekt podróżniczy w tym temacie pomińmy 🙂

Kombinezony

To kolejny aspekt kobiecy w męskiej modzie. Według mnie nie wygląda to dobrze u mężczyzny, a u kobiety rzadko wygląda ładnie.

Tak wyglądają trendy wiosna lato 2018, napiszcie co Wy o nich sądzicie, czy sami macie zamiar tak się ubierać tzn. „modnie” ?