Woda jonizowana

Woda to bardzo ważny element naszego codziennego funkcjonowania. Życie bez wody nie byłoby możliwie. Dzięki właściwościom wody możemy pozytywnie wpłynąć na działanie naszego organizmu.

Woda jonizowana

Żeby uzyskać wodę jonizowaną, niezbędne jest do tego odpowiednie urządzenie. Jonizator wody pozwala oddzielić jony kwasowe i zasadowe, w wyniku czego uzyskujemy wodę alkaliczną. Taka woda zdecydowanie szybciej wnika w komórki naszego ciała, dzięki czemu jesteśmy nawodnieni i dotlenienie. Podczas procesu jonizacji wody, wytwarzane są antyoksydanty, które skutecznie pomagają w walce nowotworami i innymi zmianami chorobowymi. W trakcie jonizacji, powstaje dodatkowo woda kwasowa, która nie nadaje się do picia. Można ją jednak wykorzystać do przemywania i odkażania ran, ponieważ cechuje się bardzo dobrymi właściwościami antyseptycznymi. Urządzenia do jonizowania wody znajdziesz w ofercie sklepu Energia Zdrowia: https://energiazdrowia.pl.

Wpływ wody alkalicznej

Według badań, woda alkaliczna może mieć zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Zaobserwowano obniżenie ciśnienia, a także polepszenie pracy układu trawiennego. Naukowcy podczas badań, doszli do wniosku, że w środowisku alkalicznym nie dochodzi do rozwoju chorób. Woda jonizowana wpływa również pozytywnie na takie aspekty jak: przemęczenie, stres czy apatia. Oprócz tego, woda rozrzedza krew co jest bardzo ważne dla osób z problemami krążenia. Woda alkaliczna wpływa także na elastyczność skóry i pozwala zachować ładną cerę.