kawalerka

Rynek pierwotny i wtórny znacząco się od siebie różni. Coraz więcej osób jednak decyduje się na mieszkania powstałe na zasadach nowego budownictwa. Są to nie tylko lepsze warunki do życia i komfort, ale także poczucie zainwestowania swoich pieniędzy w coś przyszłościowego. Wiele osób decyduje się ostatnio na zakup mieszkań w stanie deweloperskim tylko po to, aby je zaraz odsprzedać. Na czym polega flip mieszkaniowy i czy warto jest się tym zajmować?

Wartość mieszkania stale wzrasta

Nie wiem czy zauważyliście, ale ceny mieszkań bez względu na ich jakość nieustannie idą do góry. Bez względu na to czy jest to mieszkanie w starej kamienicy czy na nowoczesnym osiedlu oddanym do użytkowania w zeszłym roku. Z tego właśnie powodu, coraz więcej osób decyduje się na tak zwany flip mieszkaniowy. Jest to całkiem ryzykowny sposób inwestowania swoich pieniędzy. Przede wszystkim należy posiadać wiedzę na temat rynku deweloperskiego, cen mieszkań w danym obszarze oraz ogólnego rozeznania w branży. Flip mieszkaniowy polega głównie na zakupie mieszkania w stanie deweloperskim, czyli przygotowanym do remontu. Następnie te mieszkania są przez nowych właścicieli remontowane, przez co ich wartość rynkowa automatycznie wzrasta. Ostatecznie są wystawiane później w ofertach sprzedażowych za dużo większe pieniądze. Jest to ostatnio bardzo popularna forma zarabiania pieniędzy. Na jednej sprzedaży jesteśmy w stanie zarobić od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ cała pracą jaką musimy włożyć w interes jest czasochłonna. Głównym magnesem przyciągającym coraz większą liczbę chętnych tego typu inwestycji jest zysk. Tego typu zarobki są kilkukrotnie większe od wypłaty na jaką możemy liczyć średnio w mieście. 

Zainwestuj swoje pieniądze w bezpieczny sposób! Apklan, opinie o deweloperach

Koszty zakupu mieszkania nie są z reguły małe. Inwestycja w postaci flipów mieszkaniowych wymaga od nas jednak pewnej wiedzy, która jest w stanie nam zapewnić strona http://opinie-deweloperow.rzeszow.pl/, na której możemy znaleźć wiele informacji w zakresie branży deweloperskiej. Apklan to opinie użytkowników i mieszkańców różnych deweloperów znajdujących się w Twoim mieście.