kuchnie na wymiar

Jeśli zastanawiasz się nad remontem to na szczycie listy prawdopodobnie znajduje się jedno pytanie: „Ile powinienem wydać?” Cóż, odpowiedź brzmi: to zależy.

Korzyści dla wymiarowych szafek kuchennych

Spersonalizowane szafki do kuchni w dowolnym stylu, kształcie lub rozmiarze. Szafki na zamówienie są bardzo pożądane, ponieważ są zbudowane tak, aby pasowały do ​​Twojego stylu życia, preferencji projektowych, nawyków kulinarnych, skłonności do przechowywania i unikalnych kształtów kuchni. Szafy magazynowe są robione dla jednego typu osoby, osoby „przeciętnej”, co sprawdza się dla niektórych, ale nie dla wszystkich. Jeśli potrzebujesz nowego i innowacyjnego przechowywania, które pozwala na większe wykorzystanie przestrzeni, oferują to niestandardowe szafki.

Szafki dopasowane do każdej kuchni

Czy Twoja kuchnia ma dziwny kształt lub jest nienormalnie mała lub duża? Jedną z najgorszych rzeczy, które mogą się zdarzyć podczas przebudowy kuchni, jest stwierdzenie, że zakupione szafki kuchenne nie pasują prawidłowo. Może to opóźnić miesiące przebudowy kuchni. W przypadku niestandardowych szafek nigdy nie stanowi to problemu, ponieważ są one zbudowane tak, aby pasowały do ​​konkretnych wymiarów kuchni.

Ty wybierasz materiały

Niestandardowe szafki kuchenne można dostosować pod każdym względem, w tym rodzaj materiałów użytych do ich wykonania. Do Ciebie należy decyzja, jaki rodzaj drewna, styl i wykończenie chcesz zastosować, a także sprzęt, który będzie najlepiej pasował. Jeśli wybierzesz szafy magazynowe lub pół-niestandardowe, opcje są znacznie bardziej ograniczone, a czasami nie masz ich wcale. Kiedy masz szansę wybrać szczegóły, które trafiają do twoich szafek, twoja kuchnia staje się jeszcze lepszą reprezentacją Ciebie.

Oszczędź pieniądze – kuchnie na wymiar z Katowic

Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na wymiarowych szafkach, zamawiając je u sprawdzonego studia meblowego. W rzeczywistości możesz uzyskać wysokiej jakości niestandardowe szafki za ceny lepsze niż szafki magazynowe w innych miejscach. Studio MEBE Katowice to miejsce gdzie znajdziesz najlepsze rozwiązania dla kuchni na wymiar. Nowoczesne projekty oraz funkcjonalność pomieszczeń. Sprawdź kuchnie na wymiar z Katowic i skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.