Naturalne szampony bez silikonów, parabenów i innych chemicznym substancji to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla miłośników organicznych kosmetyków. Coraz częściej na rynku pojawiają się naturalne kosmetyki do włosów, które nie tylko wpływają pozytywnie na nasze włosy ale też są bezpieczne dla środowiska. Wyróżniliśmy kilka najlepszych szamponów i odżywek bez chemii, które powinny przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym.  

Innowacyjne kosmetyki do włosów Anwen 

Marka kosmetyków do włosów Anwen wprowadziła innowację na rynku – ponieważ podzieliła swoje kosmetyki zgodnie z przeznaczeniem. Wyróżnić możemy tutaj szampony do włosów niskoporowatych, średnioporowatych, wysokoporowatych. Dzięki temu każdy może dobrać odpowiedni rodzaj kosmetyku do swoich indywidualnych potrzeb. Jednak to nie koniec ciekawych rozwiązań jeśli chodzi o tę markę. Wyróżnić tutaj możemy również szampony w postaci pianek do wrażliwej skóry głowy jak również specjalne szampony do przesuszonych włosów. Kosmetyki do włosów Anwen nie posiadają szkodliwych silikonów i innych składników, które pozornie wpływają pozytywnie na nasze włosy, jednak w praktyce mogą je osłabić i powodować dyskomfort. 

Szampony bez chemii Make Me Bio

Coraz częściej wiele marek znanych z naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, zaczyna wprowadzać również produkty do włosów. Przykładem takiej marki jest bardzo popularne Make Me Bio. Tego typu produkty zawierają takie składniki jak: olejek jojoba, ekstrakt z jarzębiny i róży. W La Beaute Naturelle możemy znaleźć różnego rodzaju szampony naturalne najlepszych marek: https://la-bn.pl/wlosy/szampony/

Szampony naturalne Yope

Jedną z pierwszych marek, która zasłynęła popularnością jeśli chodzi o naturalna pielęgnację włosów jest właśnie marka Yope. Przede wszystkim wyróżnia się ona ciekawymi zapachami takimi jak mleko owsiane czy świeża trawa. Również skład szamponów Yope sprawia, że włosy po ich użyciu są lekkie i gładkie. Delikatne składniki odżywiają włosy i nadają im przyjemny aromat. Również odżywki do włosów tej polskiej marki cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów jak i miłośników pielęgnacji.