kino

Premiera najnowszego Pitbulla zgromadziła aż 350000 widzów w pierwszy weekend. Jest to wielki sukces Władysława Pasikowskiego. Jest to jego rekord oglądalności, pobił on swoje filmy jak m.in. „Pokłosie” czy „Jack Strong„. Co złożyło się na sukces Pitbulla ?

Aktorzy

W najnowszym Pitbullu możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Doda, Marcin Dorociński, Cezary Pazura czy Marian Dziędziel. Jest to odmienna obsada od tej, którą oferował Patryk Vega. Zabrakło cukra (Sebastian Fabiański), goebelsa (Andrzej Grabowski) i klasycznego majamiego (Piotr Stramowski).

Opis filmu

Film opowiada o akcji wyjaśniania śmierci Soczka, czyli partnera Majamiego. Policjanci z wydziału terroru robią wszystko, aby wyjaśnić sprawę, gdyż jest to sprawa ich honoru. Wszystko się utrudnia przez zmiany w policji – zwolnienia i zmiany kadrowe. Skutkiem tego jest to, iż komendant stołeczny ściąga doświadczonych policjantów z prowincji. Do załogi policji dołączają Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) i Nielat/Quantico (Rafał Mohr). W mieście pojawia się nowy gang – Czarna Wdowa, która rywalizuje z Pruszkowem i Wołominem (Mafie).

Władysław Pasikowski

Nie jest to bardzo znana postać, warto byłoby przybliżyć jego twórczość. Władysław Pasikowski urodził się w 1959 roku w Łodzi. Reżyser stworzył takie filmy jak m. in. Jack Strong, Pokłosie, Psy czy Kroll.

Patryk Vega

Patryk Vega poinformował już w lutym 2018 roku, że nie wyreżyseruje nowego Pitbulla, mówiąc, że nie chce się wstydzić filmu, który zrobił. Reżyserowi nie pasowała obsada filmu.

Kino

Premiera filmu miała miejsce 15 marca 2018, możemy go zobaczyć w wielu kinach w całej Polsce m. in. w Cinema City, Heliosie i Multikinie.

Zwiastun

https://youtu.be/o01KV0aaSKo