Dzień Matki zbliża się do nas wielkimi krokami. Święto to obchodzone jest co roku w Polsce 26 maja. Jest to szczególny dzień dla każdej matki, ale i również dla dzieci. Głowimy się nad zakupem prezentu, który spodoba się naszej Mamie, ale również, który finansowo będzie w naszym zasięgu. Warto zastanowić się przed zakupem, jaka jest osoba obdarowywana i czym zajmuje się na co dzień. Wówczas będziemy mieć pewność, że prezent na pewno wpisze się w gusta!

Mama – majsterkowicz

Jeśli Twoja mama uwielbia majsterkować, być może zajmuje się odnawianiem mebli czy ozdobami DIY – na pewno przydadzą jej się stalco narzędzia. Sprawdź czy jej pistolet na klej jest nadal sprawny, a może potrzebuje nowego zszywacza? Lepsze narzędzia będą dłużej trwałe i nie będą się tak szybko niszczyć. Wszystko dlatego, że stalco narzędzia

wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Przemawia za tym również cena, jednak na pewno narzędzia te są warte każdej kwoty. Więcej zobaczysz na stronie: https://dom-ogrod-las.pl/12_stalco-perfect.

Mama – kosmetyczka

Mama, która sama sobie potrafi zrobić paznokcie żelowe, hybrydowe, a może po prostu lubi sobie od czasu do czasu zrobić dzień SPA. Takiej osobie na pewno przyda się frezarka do paznokci, ale również kosmetyki. Zwróć jednak uwagę na to, czy twoja mama ma jakieś szczególne preferencje i na ile dobrze znasz reakcję jej skóry na dany kosmetyk. Jeśli nie wiesz czy kosmetyki się spodobają lub sprawdzą – lepiej z nich zrezygnuj i kup np. godzinę masażu w salonie masażu. Chwil przyjemności nigdy za mało!

Książkowy mol

Nie wyobrażasz sobie swojej mamy bez książki w ręku? Kup jej nową i napisz w środku dedykację. Na pewno ten pomysł jej się spodoba. Jeśli masz większy budżet, a widzisz, że jej biblioteczka pęka w szwach i powinniśmy postawić na nieco większą – rozejrzyj się. W sklepach jest mnóstwo mebli tego typu w atrakcyjnych cenach.

Fit mama

Każdy powinien dbać o siebie bez znaczenia w jakim jest wieku. Jeśli twoja mama jest aktywna i uwielbia uprawiać sporty może warto zainwestować w dobrej jakości ubrania, które będą przede wszystkim oddychały podczas aktywności fizycznej. Można postawić również na inne dodatki, takie jak bidon, ręcznik, rękawiczki na siłownię czy smart watch, który będzie odliczał spalane kalorie.

Dobierz prezent do potrzeb Twojej mamy. Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem liczy się przecież pamięć – kup dobrą bombonierkę czy wino, a uśmiech Mamy masz gwarantowany!