Kwestia higieny kojarzy się ze sferą intymności, czyli z czymś niezwykle delikatnym. Takie właśnie są produkty marki Velvet Care – lidera na rynku higienicznych produktów papierowych.

Asortyment marki Velvet Care – co znajdziemy w sklepach?

Velvet to znane i rozpoznawalne produkty takie jak: papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, a także nawilżany papier toaletowy oraz patyczki i płatki kosmetyczne.
Wszystkie te artykuły są niezbędnymi i najchętniej kupowanymi produktami codziennego użytku, które spotkać można w każdym sklepie.
O ich popularności decyduje jakość i adekwatna do niej cena.
Wszystkie te wyroby wyróżniają się niezwykłą delikatnością, ale równocześnie są funkcjonalne i wytrzymałe.

Jednak producent Velvet Care zajmuje się także tworzenie produktów profesjonalnych. Linia Professional obfituje w ręczniki, podajniki, jednorazowe prześcieradła i podkłady idealne do zastosowania w szpitalach, gabinetach, klinikach, ale także w toaletach w budynkach użytku publicznego. Więcej na temat artykułów profesjonalnych znajdziesz pod adresem https://www.om.sklep.pl/velvet-care-m-7.html

Jaki asortyment velvet care znajdziemy w sklepach

To, czego nie może zabraknąć w żadnej toalecie to papier toaletowy. Dzięki zastosowaniu w linii profesjonalnych niezwykle długich rolek zmniejsza się częstotliwość kontroli w celu uzupełnienia stanu artykułów higienicznych. Rolki starczają na zdecydowanie długo.

Velvet care wspomaga również pracę w kuchni dzięki bardzo wytrzymałym i chłonnym ręcznikom papierowym w opakowaniach po dwie rolki lub w dłuższych wersjach Jumbo i Torbo.

Produkty Velvet Care – co znajdziemy w sklepach?

Innymi równie praktycznymi i niezbędnymi w wielu sytuacjach artykułami Velvet Care są różnej grubości chusteczki higieniczne w pięknie stylizowanych kartonikach lub w wygodnych małych paczuszkach.
Wśród produktów Velvet nie brakuje środków kosmetycznych takich jak płatki i pałki.

W związku z tym, że firma Velvet Care dużą wagę przykłada do ekologii, jej produkty wykonane są z wysokogatunkowych materiałów jak najbardziej neutralnych dla środowiska naturalnego.

Velvet to najwyższa półka produktów higienicznych i każdy kto raz ich spróbował – już na zawsze z marką pozostanie.