Mech chrobotek panele

Kto z nas nie pragnie mieszkać w pięknie urządzonym mieszkaniu? Aby ciekawie i nowocześnie odświeżyć swoje mieszkanie, wcale nie trzeba wydawać fortuny! Niezwykle modną ostatnimi czasu ozdobą jest tak zwany żywy obraz. Co to jest i dlaczego jest tak popularne? O tym w niniejszym materiale!

Panel ścienny z mchu – doskonała dekoracja


Żywy obraz to nic innego jak mech dekoracyjny, który uformowany został na kształt obrazu. Co ważne, jest on niezwykle prosty w obsłudze, dlatego też tak jego popularność cały czas rośnie. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych kształtów i rozmiarów żywego obrazu. Niezwykle pięknie wyglądają drewniane hexagony wzbogacone mchem dekoracyjnym. Takie rozwiązanie swoim klientom oferuje firma https://skotiwood.pl/. Hexagon drewniany dzięki swojemu wyjątkowemu kształtowi pozwala na tworzenie niezwykłych mozaik na ścianie. Wizualnie przypominają one plaster miodu, gdyż poszczególne panele ścienne – w tym te z mchu – można dowolnie ze sobą łączyć. Zamiast tapetować lub przemalowywać na nowy kolor ścian w mieszkaniu, warto rozważyć jego ozdobienie właśnie takimi panelami z mchem chrobotkiem.

Mech chrobotek – jak pielęgnować panele?


Chrobotek reniferowy to mech dekoracyjny, który jest absolutnie samoobsługowy. Oznacza to, że nie wymaga on podlewania ani jakiejkolwiek dodatkowej pielęgnacji. Wodę niezbędną do życia mech pobiera z powietrza. Nie musimy zatem obawiać się, że po powrocie z kilkutygodniowych wakacji po naszym żywym obrazie pozostanie tylko wspomnienie.