wibrator, rodzaje wibratorów

Wibratory to nieodłączny gadżet każdej singielki, ale także urozmaicenie do sypialni, zarówno par jedno i dwupłciowych. Jakie są rodzaje wibratorów dostępne, czym się charakteryzują poszczególne rodzaje tych gadżetów?

Rodzaje wibratorów

Wibratory erotyczne to łóżkowy gadżet nie tylko do zabawy w pojedynkę. Wyróżniamy wiele typów tych cudeniek, zarówno te masturbacji, jak i te do zabawy w parach.

Wibratory realistyczne

Wibratory realistyczne są wariantem przypominającym anatomicznie męskiego członka. Zazwyczaj posiadają żyły, tak aby kształtem najbardziej odwzorować męskie prącie. Wibratory realistyczne mogą posiadać funkcję wytrysku, są gadżetem przeznaczonym typowo do zabawy w pojedynkę. W wibratorze z funkcją wytrysku umieszcza się płyn konsystencją przypominający spermę, bezpieczny dla pochwy. Pośród wibratorów realistycznych, określanych również jako autentyczne, znajdziemy te w naturalnych kolorach skóry Europejczyka, Latynosa i Afroamerykanina.

Wibratory stymulujące łechtaczkę (króliczki)

Wibratory do stymulacji łechtaczki określane są jako króliczki, dlatego że kształtem przypominają uszy króliczka. Ten rodzaj wibratorów posiada część zasadniczą do stymulacji pochwy oraz krótszą część do stymulowania łechtaczki. Wibratory tego typu mogą być wykonane z mniej lub bardziej sztywnych materiałów. Różnić mogą się również samą budową, która mniej lub bardziej może naśladować męskie przyrodzenie. Najważniejszą jednak rzeczą są ruchy wibratora. Możemy spotkać te rotacyjne, drgające, z obrotem trzpienia lub z ruchami posuwistymi.

Wibratory stymulujące punkt G

Wibratory stymulujące punkt G są zbudowane z tylko jednej części, ale takiej która posiada specjalnie przystosowany kształt, żeby stymulować punkt G. Pośród wibratorów tego typu można znaleźć te elastyczne pozwalające dopasować się indywidualnie do kształtu pochwy, a nawet te świecące.

Wibratory dla par

Pośród wibratorów dla par występuje wiele różnych typów tych gadżetów. Najpopularniejszymi są dwufunkcyjne z końcówką analną i waginalną. Pozwalającymi na zabawy w parach jednopłciowych i dwupłciowych, a także w pojedynkę.
Wszystkie z tych wibratorów są do kupienia w sklepie internetowym Kraina Doznań, dostępnym pod adresem https://kraina-doznan.pl/wibratory,c1.html