zestaw napędowy do roweru

Do niedawna rowery elektryczne można było kupić jedynie w sklepach. Aktualnie, oferta sklepów z rowerami rozszerzyła swoją ofertę o zestawy, które pozwalają na samodzielną konwersję roweru na elektryczny. Sprawdź, co warto wiedzieć o konwersji i jaki zestaw napędowy do roweru wybrać.

Czym są zestawy do konwersji?

Zestawy napędowe do roweru pozwalają rozbudować tradycyjny jednoślad, poprzez montaż odpowiedniego wspomagania elektrycznego. Kluczowy jest tutaj silnik i pojemność baterii. Zestawy do konwersji wyposażone są w takie elementy jak: przewody, obręcze, klocki hamulcowe, silnik, wyświetlacz.

Dlaczego warto?

Zestawy napędowe do roweru są coraz bardziej popularne z uwagi na szybkość i wygodę podczas jazdy. Rowery elektryczne pozwalają szybko się przedostać z punktu A do B. Możesz również podróżować ekologicznie, bez korków czy problemów z parkowaniem. Rowery elektryczne idealnie nadają się do jazdy po mieście, jak i na bardziej skomplikowanych i trudnych terenach. Wykorzystywanie zestawów napędowych do rowerów pozwala również zaoszczędzić. Możesz wykonać trwały, wysokiej jakości rower elektryczny, który zagwarantuje wysokie osiągi.

Sprawdź wysokiej jakość zestawy do konwersji w sklepie Energy Bike, dzięki którym przerobisz swój rower na elektryczny: https://energy-bike.pl/kategoria-produktu/zestawy-do-konwersji/.