catering-konferencyjny

Można śmiało powiedzieć, że świat gastronomii wykracza poza śluby i inne tradycyjne uroczystości. Coraz więcej firm specjalizuje się w organizowaniu cateringu dla firm a właściwie cateringu konferencyjnego. Ma on swoich zwolenników, bowiem od jakiegoś czasu modne stały się imprezy integracyjne, spotkania biznesowe tudzież konferencje. Właściciele i prezesi firm dwoją się i troją  żeby podczas tego typu imprez zapewnić swoim gościom poczęstunek przez to właśnie korzystają z usług firm cateringowych.

Menu szyte na miarę

Z profesjonalnymi dostawcami posiłków opcje menu są nieograniczone. Od przystawek po kolację w formie bufetu, czy desery – firmy cateringowe są w stanie dostosować menu do gustu pracowników i budżetu firmy. Oprócz jedzenia w cenie firmy cateringowe zajmują się zazwyczaj sprawowaniem obsługi na tychże imprezach.

Obsługa imprezy

Same zamówienie posiłków nie wystarczy, impreza firmowa musi mieć oprawę, obsługę, musi być dobrze zorganizowana. Wynajmując firmę od kateringu możemy mieć pewność, że impreza będzie organizowana od a do z. Firma przygotowuje miejsca przeznaczone na przerwy kawowe, zapewnia stoiska z gorącymi i zimnymi napojami jak i przekąskami. Wszystko to robi oczywiście wedle życzenia klienta. Pomoc firmy cateringowej jest więc nieoceniona, właściciel nie musi się właściwie o nic martwić i obsługiwać gości, ma bowiem zapewniony  serwis kelnerski  podczas konferencji czy innej imprezy bankietowej.

Catering konferencyjny w Polsce

Jeszcze do niedawna o cateringu konferencyjnym mogliśmy usłyszeć jedynie poza granicami naszego kraju. obecnie jest to “usługa” dość powszechna. Catering konferencyjny organizują firmy niemal z całej Polski – Gdańsk, Sopot i całe Trójmiasto aż kipi od tego rodzaju firm. Ma to związek z zapotrzebowaniem na takie usługi akurat w tym regionie. Banglob to jedna z firm która świadczy usługi cateringowe zarówno dla klientów indywidualnych i dla firm. Więcej o warunkach współpracy można dowiedzieć się bezpośrednio na ich stronie internetowej www.banglob.eu