taśma samochodowa

Samochód to prawdopodobnie ulubiony termin w środowisku mężczyzn, ale także niektórych kobiet. Często wymyślamy naszym pojazdom imiona, traktując je przy tym jak swoje dzieci. Dbamy o nie, odwiedzamy ręczne myjki, odkurzamy. Staramy się, aby samochód odpowiednio prezentował się na co dzień. Niestety, czasami dochodzi do różnego rodzaju kolizji, które powodują usterki. Na takie okazje może przydać nam się taśma samochodowa!

Najlepszym przykładem, aby ukazać się powagę sytuacji są różnego rodzaju pęknięcia na listwach czy chociażby lusterka. Przepisy w Polsce jasno określają, że samochód przemieszczający się drogą musi spełniać wszelkie wymagania techniczne. To znaczy za jazdę z niedziałającym jednym światłem, naderwany lusterkiem i uszkodzonym zderzakiem mogą być potraktowane mandatem, który może nas kosztować nawet utratę 4 punktów karnych. Nie jest to wizja, z którą chciałby się spotkać jakikolwiek kierowca. Mówi się, że przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego warto jest posiadać w schowku odpowiednie akcesoria, które mogą się okazać niezbędne na takie nieoczekiwane sytuacje. 

Taśma samochodowa Tesa do mocowania różnych elementów

Odpowiednia przylepność, trwałość, odporność na promienie UV – to podstawowe zalety taśmy samochodowej Tesa. Ten rodzaj taśm dwustronnych tworzy mocne wiązania pomiędzy materiałami o zróżnicowanej powierzchni. Przykładem może być warstwa lakieru i plastikowe elementy. Materiał klejący jest przede wszystkim pomocny w przypadku mocowania elementów do karoserii co zapewnia dokładne uszczelnienie i pełne tłumienie drgań. Dodatkowa elastyczność może się okazać przydatna przy okazji zaklejenia narożników i łuków na karoserii.

taśma samochodowa

Gdzie jeszcze możemy stosować taśmę samochodową od producenta Tesa?  

  • spoilery
  • listwy boczne nadwozia, progowe, dachowe, przyokienne, bagażnikowe
  • emblematy
  • nakładki na nadkola
  • aplikacje na słupkach

Znajdź taśmy w przystępnych cenach!

Grupa PPM SA to dystrybutor taśm jednostronnie i dwustronnie klejących do różnego zastosowania, jak budownictwo, medycyna, elektronika, transport i motoryzacja. Taśma samochodowa od producenta Tesa jest dostępna do zakupu w sklepie internetowym https://www1.grupappmsa.pl/