spodnie medyczne anillon

Damskie spodnie medyczne nie muszą być nudne. Producenci nawet w branży odzieży medycznej starają się nadążać za trendami, adaptując je do warunków pracy personelu szpitali, klinik, gabinetów lekarskich. Jakie stylowe spodnie medyczne znajdziemy?

Odzież medyczna damska

Pośród damskiej odzieży medycznej znaleźć możemy naprawdę ciekawe propozycje, które odbiegają wyglądem od standardowej i tradycyjnej odzieży medycznej. Ubrania tego typu nie muszą być wcale sztampowe i nudne. Mogą nadal spełniać swoje funkcje mimo nieco podrasowanego fasonu.

Stylowe spodnie medyczne damskie

Damskie spodnie medyczne występować mogą w wielu ciekawych fasonach, bardziej urozmaicone niż klasyczne bojówki.

Spodnie medyczne damskie ¾

Rybaczki dla wielu pań pracujących na szpitalnych oddziałach zwłaszcza latem to bardzo dobre rozwiązanie. Tego typu spodnie dobrze wyglądają zarówno na szczupłych i wysokich paniach, jak i na niskich i nieco tęższych.

Spodnie cygaretki

Oprócz rybaczek Panie do wyboru mają cygaretki. Jest to bardzo klasyczny krój spodni wyglądający dobrze na każdej kobiecie niezależnie od wieku i gabarytów.

Spodnie medyczne z lampasami

Oprócz klasycznych gładkich spodni medycznej, pielęgniarki i lekarze mogą pokusić się o spodnie w lampasy. Pasy z boku nogawek wyszczuplają i wysmuklają nogę. Spodnie z lampasami znajdziecie na stronie polskiego producenta Anilon, pod adresem https://anilon.pl/odziez-medyczna/262-spodnie-w6e-z-lampasem-na-gumie.html

Spodnie z wysokim stanem

Dla pań z brzuszkiem spodnie z wysokim stanem będą idealne. Ten rodzaj spodni wydłuża sylwetkę.

Spodnie z rozporkami

Dla pań z nieco tęższymi łydkami spodnie z rozporkami będą interesującą propozycją. Warto je rozważyć mając przed sobą zakup spodni medycznych.