meble na wymiar chorzów

Mieszkanie w blokach dla wielu osób nie jest łatwe. Stara, pamiętająca czasy komunistyczne zabudowa nie należy do najbardziej funkcjonalnych. Mieszkania z reguły są małe, a układ kompletnie nieprzemyślany. Na tym traci szczególnie kuchnia. Pomieszczenia te są ciasne, często przechodnie. Niefunkcjonalne pomieszczenia można jednak uratować. Wystarczy odpowiednio dobrać meble, które nadrobią braki przestrzenne.

Kuchnia jest dla nas miejscem wyjątkowym. To właśnie tam spędzamy czas na gotowaniu. Z tego powodu powinno być to miejsce wygodne, które nie sprawia nam problemów względem przemieszczania się. Niestety rzeczywistość bywa okrutna. Mieszkania w blokach nie posiadają wielkich pokojów. Dużym pokojem jest salon. Reszta pomieszczeń rzadko przekracza 10 m2. Można jednak temu zaradzić. Wystarczy dobrać meble na wymiar, które pozwolą nam na optyczne jak i praktyczne powiększenie pomieszczenia.

meble na wymiar chorzów

Meble na wymiar – dlaczego warto?

Odpowiedź jest prosta. Wymiarowe meble są dostosowywane do pomieszczenia. Dzięki temu projektant może dopasować wymiary mebli do warunków jakie zastanie. Jest to najlepszy sposób na stworzenie aranżacji kuchni, która nie jest łatwym pomieszczeniem. Co więcej, możemy też zwiększyć wysokość szafek. Istnieje wiele ciekawych sposobów na zwiększenie pojemności mebli. Nawet, gdy nie mamy wystarczająco dużej ilości przestrzeni do wykorzystania. Meble na wymiar możemy dowolnie projektować, dzięki czemu staniemy się przez chwilę architektami wnętrz. To oczywiście nie tylko zabawa to również możliwość o zadbanie o każdy szczegół. Dobieramy rodzaj frontów, materiał mebli, kolor, wielkość szafek i półek oraz ich ilość.

Salon meblowy – meble na wymiar Chorzów


MEBE to miejsce, które od lat dba o swoich klientów. Kompleksowe usługi w zakresie pomiarów, wykonania projektów, produkcja mebli i ich montaż. Niewiele firm posiada tak szeroki zakres usług w swoim pakiecie. Na stronie http://mebe.com.pl/ znajdziemy także dotychczasowe projekty studia, które ukazują w jak nowoczesnym i funkcjonalnym nurcie są realizowane projekty. Najlepszym sposobem na zwiększenie miejsca i przestrzeni w pomieszczeniach są meble na wymiar. Chorzów to miasto, w którym wykonujemy swoje usługi. MEBE prowadzi działalność w obrębie całej metropolii GZM.