przedszkole

Każdy rodzic stara się znaleźć dla swojego dziecka jak najlepszą opiekę w placówkach przedszkolnych, ale nie wszystkie spełniają nasze wymagania. Na jakie szczegóły, więc zwracamy uwagę, aby być w pełni usatysfakcjonowanym jeżeli chodzi o przedszkola? Z pewnością musi to być miejsce, które gwarantuje bezpieczeństwo naszym dzieciom oraz wykwalifikowana opiekę. Kolejnym elementem jest edukacja, która jest równie ważna. Bogate oferty edukacyjne z pewnością przykuwają naszą uwagę. Prawidłowy rozwój naszego dziecka jest dla nas najważniejszy. Placówki publiczne z kolei są bardzo często przepełnione i trzeba liczyć na cud, aby nasz maluch mógł się dostać. Najlepszą alternatywą dla nas są wówczas prywatne przedszkola. Częstochowa posiada kilka placówek prywatnych, w tym prywatne placówki Hocki Klocki, które zagwarantują naszym dzieciom najwyższe standardy opieki oraz edukacji.

 

Prywatne przedszkola w Częstochowie oferują nam szereg możliwości dla rozwoju naszych najmłodszych pociech:

  • podstawa programowa realizowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • nauka języka angielskiego oraz hiszpańskiego z lektorem
  • indywidualne oraz grupowe zajęcia logopedyczne
  • ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe (gimnastyka)
  • zajęcie matematyczne
  • zajęcia prowadzone według metody aktywnego słuchania
  • współpraca z poradnią psychologiczną
  • zajęcia z rytmiki oraz zabawy

 

Całoroczne zajęcia dodatkowe

Dzieci mają także przygotowaną specjalną ofertę licznych zajęć dodatkowych, które mają na celu rozwinąć oraz pobudzić wszelakie umiejętności. Być może takie zajęcia będą w stanie pobudzić w dzieciach nieodkryte talenty. Na ten moment przygotowane zostały warsztaty teatralne, fotograficzne, kulinarne, sportowe oraz przeróżne wycieczki oraz możliwość udziału w licznych konkursach o charakterze lokalnym i ogólnopolskim.

przedszkole

 

Dostępność w czasie wakacji oraz ferii

Prywatne przedszkola Częstochowa jako jedne z nielicznych proponują rodzicom czynne placówki w czasie trwania ferii zimowych oraz wakacji. Ponadto, w trakcie tych przerw organizowane są różne wyjazdy dla dzieci z ich opiekunami.

 

Prywatne przedszkola – Częstochowa i okolice

Placówki Hocki Klocki gwarantują naszym najmłodszym najwyższe standardy opieki oraz edukacji. Prywatne przedszkola – Częstochowa to miejsce, które pobudza pasje oraz rozwija umiejętności, dlatego jest to idealna placówka dla naszych najmłodszych.