silnik

Często podczas kolizji, stłuczki czy przerysowania naszego auta zastanawiamy się czy lepiej skorzystać z warsztatu niezależnego czy może w przypadku zepsutego samochodu warto skorzystać z autoryzowanego serwisu ? Śląsk oferuje mnóstwo miejsc, w których można naprawić swoją szkodę.

Cena

Często jest tak, że korzystanie z usług autoryzowanego serwisu samochodowego kosztuje nas więcej, aniżeli z usług mniejszego warsztatu. Jednak mamy pewność, że mechanicy znają się bardzo dobrze na konkretnym modelu samochodu i na pewno wykonają swoją pracę prawidłowo.

Obsługa

Istotne jest, że takie serwisy są lepsze pod względem jakości wykonanej usługi. Oczywiście – nie generalizujemy, aczkolwiek nierzadko słyszy się o przypadkach, kiedy mechanicy z mniejszych warsztatów wcale nie wymienią naszej uszkodzonej części mechanicznej.

Oryginalne części

W ASO korzystają z oryginalnych części dopasowanych idealnie do konkretnego modelu samochodu. Warsztaty niezależne często wykorzystują w swoich naprawach części zamienne, które nierzadko mają krótszą żywotność.

Serwis pogwarancyjny

Podczas zakupu samochodu w salonie mamy do czynienia z serwisem pogwarancyjnym. Są to naprawy usterek w dwóch przypadkach:
– kiedy usterka wykracza poza warunki gwarancji,
– kiedy usterka zostaje ujawniona po upływie terminu gwarancji.

Najnowsze technologie

Autoryzowane serwisy mają ogromne pokłady finansowe, których nie mają mniejsze warsztaty. Co do tego mają najnowsze technologie? Przykładowo autoryzowany Skoda serwis Auto Śliwka wykorzystuje najnowsze urządzenia, które są dopasowane do konkretnego modelu auta (głównie Skody). Na swoim zapleczu posiada również komputery, które w bardzo prosty sposób zdiagnozują usterkę samochodu. A co najważniejsze – jeśli jest to skomplikowana usterka, autoryzowany salon samochodowy może skontaktować się bezpośrednio z inżynierami auta, którzy mają dostęp do tajnych dokumentów, co za tym idzie? Nasza usterka zostanie na pewno naprawiona. Sprawdź jak funkcjonuje serwis Skody – https://autosliwka.pl/serwis-mechaniczny/