spacerówka omnio

W dzisiejszych czasach dostępne są przeróżne rodzaje wózków dla dzieci. Ciężko nadążyć za nowymi funkcjami, jakie posiadają wózki. Nie ograniczają się już do jednej głównej funkcji, jaką jest komfortowy oraz bezpieczny transport dziecka. Jeszcze nie tak dawno furorę zrobiły wózki 3w1, dzięki którym zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy, miejsca oraz czasu, jaki mielibyśmy zagospodarować na szukanie kolejnych niezbędnych przedmiotów dla naszego malucha. A czy wiesz już o wózku Omnio?

KILKA SŁÓW O WÓZKU OMNIO

Wózek Omnio jest to niewielka spacerówka, która posiada niespotykane koła. Przednie koła nie skręcają, co sprawia, że nie skręcają samoczynnie więc jazda jest prostsza. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie fakt, że z wózka możemy w ciągu sekundy zrobić wygodny plecak. Opcja składania wózka tak, aby można było go przenieść na plecach jest bardzo dobrym pomysłem. Jest to wózek inny niż wszystkie dotychczas. Jest stosunkowo lekki. Posiada także dodatkowy pas piersiowy, który zwiększa wygodę.

spacerówka omnio
Oryginalny wózek spacerówka Omnio (fot. Omnio.pl)

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Przeznaczony jest z pewnością dla każdego. Zwłaszcza dla osób, które szukają czegoś kompaktowego dla starszaka. Ułatwi to spacery z dzieckiem, gdy tylko najdzie ochota aby stawiać pierwsze kroki wystarczy złożyć wózek. Przyda się także osobą, które planują wyjazd, a nie chcą brać wszędzie typowego wózka.

CENA MOŻE WAS ZASKOCZYĆ

Jest to stosunkowo świeży gadżet na rynku, lecz może was zaskoczyć niekolosalna cena. Wózek Omnio nie kosztuje wcale więcej niż zwykłe wózki, a daje nowe możliwości. Cena za taki wózek wynosi ok. 1950zł

Warto zastanowić się nad kupnem takiego wózka. Cena nie różni się w niczym od zwykłych wózków, które możemy kupić w sklepach, lecz wózek Omnio posiada naprawdę przydatną oraz wygodną funkcję, która przyda się niejednemu.