wypożyczalnia namiotów poznań

Szał imprez plenerowych w Polsce wciąż rośnie. W związku z tym, jak grzyby po deszczu rosną również wypożyczalnie namiotów. Poznań czy Warszawa, Kraków czy Wrocław – w każdej większej miejscowości znajdziemy miejsce, które oferuje wynajem namiotów. Jakie jest zatem zastosowanie namiotów eventowych?

Weselny klimat

Odkąd istnieje możliwość zorganizowania ślubu cywilnego w dowolnym miejscu, które nie będzie dla urzędnika stanowiło zagrożenia – wzrosła popularność robienia plenerowych wesel. Jednak jak dobrze wszyscy wiedzą, pogoda w Polsce zmienia się w kalejdoskopie i gościom weselnym należy zapewnić miejsce zabaw, któremu nie przeszkodzi nawet deszcz.

Inwazja food-trucków!

Kto z nas nie spotkał się z food-truckami? To ostatnio bardzo popularny event, który zrzesza miłośników pysznego jedzenia. Food trucki przyjeżdżają do konkretnego miasta z różnych zakątków Polski, aby miejscowi mogli spróbować przygotowanych specjałów. Takie wydarzenie nierzadko organizowane jest na zewnątrz, dlatego też, znowu, z powodu aury wiele władz miast wynajmuje namioty z wypożyczalni namiotów. Poznań bardzo chętnie organizuje tego typu spotkania czy też zloty, ale również stara się dbać o swoich mieszkańców i o ich komfort, aby mogli w spokoju zjeść posiłek w namiocie eventowym nawet podczas niesprzyjającej pogody.

Koncerty

Jeśli koncert realizowany jest na zewnątrz może on być zorganizowany w ogromnej hali namiotowej. Taka hala namiotowa zapewni dach nad głową zarówno uczestnikom koncertu, jak i gwiazdom.

Miejskie imprezy

Nie da się ukryć, że miejskie imprezy raczej nie odbywają się bezpośrednio w namiocie. Przyczyną tego zjawiska jest fakt, że przeważnie w takich okolicznościach bierze udział naprawdę wiele osób. Aby nie ograniczać ilości uczestników włodarze miast nie decydują się przeważnie na wynajem namiotów. Jednakże inni uczestnicy, a raczej sprzedawcy zaopatrują się we własne namioty, w których przyrządzane są posiłki, sprzedawane są ciekawe gadżety czy inne rzeczy.

Artykuł powstał dzięki współpracy z wypożyczalnią namiotów z Poznania – Vitabri.