Sylwester to doskonały moment na zakup kilku dodatków do salonu, aby impreza urządzona w domu miała jeszcze lepszy klimat. Jeżeli chcesz żeby zakupione dekoracje zostały z Tobą cały rok, nie decyduj się na tanie plastikowe rozwiązania. Niech Twoje oczy skierują się ku designerskim dodatkom od Madam Soltz w złotych odcieniach.

Co złotego warto kupić jeszcze przed sylwestrem?

Sylwester to czas kiedy chcemy dać ponieść się imprezie. Nie jest to możliwe bez odpowiedniej atmosfery, którą współtworzy razem z ludźmi wokół nas wystrój. 

Imprezy sylwestrowe kojarzą się ze złotem. Ono również pomoże stworzyć tytułowy nastrój rodem z filmu Wielki Gatsby. Jeżeli twoja stylistyka zdecydowanie odbiega od okazałych balonowych dekoracji i prób osiągnięcia efektu wow przy pomocy technik DIY – sięgnij po luksusowe dodatki prosto od Madam Soltz. Co znajdziemy w jej propozycjach?

Złote oświetlenie

Sylwestrowe oświeylenie nie musi kojarzyć się od razu z kolorowymi lampkami, balonami led. Luksusowe aranżacje wykorzystać mogą przykładowo lampę stojącą w kształcie ananasa w kolorze złota. https://www.millihome.pl/pl/p/Lampa-stolowa-ANANAS-Madam-Stoltz/2918

Cechuje się ona odważnym wzornictwem, które jednocześnie tworzone jest ze swoistym przymrużeniem oka.  

Złote sztućce

Kiedy nie lubisz zbędnych dekoracji na stole, spraw, żeby oszałamiający efekt tworzyła sama zastawa i sztućce. Możesz kupić komplet sztućców w złotym kolorze, który sprawi, że stół będzie wyglądał niezwykle bogato. 

Okazały świecznik

Na stole w sylwestra powinien znaleźć się elegancki świecznik. Jego również można dostać w ofercie MilliHome https://www.millihome.pl/pl/p/Swiecznik-druciany-miedziano-zloty/1845

Model marki Madam Soltz cechuje się niebywale dobrym designem i stylistyką, która spójna będzie z wieloma stylami wnętrz. 

Pamiętaj, że sylwester to doskonała okazja do tego, aby kupić dekoracje które ozdobią twój dom cały rok.