portfel Pierre Cardin

Pierre Cardin to jedna z osób, do której przydomek “legendarny” pasuje bezdyskusyjnie. Działa na rynku mody od ponad 60 lat. Ubierała takie sławy, jak The Beatles, Louis Armstrong czy nawet Indirę Gandhi. Jego nazwisko oraz marka jest znana na całym świecie. Produkty sygnowane marką Pierre Cardin uznawane są za niezwykle ekskluzywne. Poza tradycyjnymi ubraniami firma posiada także w swojej ofercie dodatki, perfumy, a nawet meble.

Pierre Cardin w świecie mody

Pierre cardin należy do osób, które zrewolucjonizowały modę. Ten projektant urodzony we włoszech, a żyjący przez większą część życia we Francji jako pierwszy zaproponował założenie mężczyzna golf zamiast koszuli do marynarki, a także wymyślił spódnice bombki. Ponadto stworzył styl spodni unisex oraz kombinezony dla kosmonautów od NASA. Począwszy od lat 70 marka Pierre Cardin wypuściła także na rynek wiele zapachów. W późniejszych latach Pierre Cardin i jego matka utrzymywała status legendy. Obecnie w dobrym guście jest mieć dodatek sygnowany marką Pierre Cardin. Do szczególnie popularnych należą portfele Pierre Cardin ( https://www.skorzany.com/pl/producer/Pierre-Cardin/28 ). Posiadają one klasyczne wzory oraz są wykonane z wysokiej jakości skóry. Wiele sklepów z galanterią skórzaną oferuje obecnie portfele Pierre Cardin. Można w nich znaleźć zarówno modele portfeli damskich i męskich. Ich ceny wcale nie należą do najwyższych. Rozpoczynają się od 100 zł, a sięgają 200 zł, więc ich ceny nie są, jak mogłoby się wydawać bardzo wysokie.

Pierre Cardin – podsumowanie

Marka Pierre Cardin jest bardzo znana także w Polsce. Wg badań SMG/KRC (zobacz: https://manager.money.pl/ludzie/portrety/artykul/pierre;cardin,174,0,205998.html ) markę tą zna blisko 95 % dorosłych Polaków. Co ciekawe w samej Francji obecnie Pierre Cardin nie posiada już takiej wielkiej popularności jak kiedyś. Natomiast marka w ostatnim czasie stała się niezwykle popularna w Chinach i Japonii. Nawet jedna z chińskich firm chciała wykupić Pierre Cardin i zaoferowała jej właścicielom niemałą sumę.