wyposażenie sklepu spożywczego

Regały, zwłaszcza w sklepie detalicznym, mają kluczowe znaczenie. Sposób, w jaki zdecydujesz się umieścić swoje przedmioty na półkach, znacząco wpłynie na ogólny wygląd sklepu. Jeśli produkty będą ładnie i atrakcyjnie zaaranżowane w ekspozycjach detalicznych, nie tylko utrzymasz dotychczasowych klientów, ale także przyciągniesz nowych.

Wybierz regały sklepowe od Tarpom

Niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze systemu regałów, to trwałość, łatwość adaptacji i przystępność materiałów regałowych. Pamiętaj też, że różne produkty wymagają różnych rodzajów półek. Niezależnie od tego, z jakiego systemu regałów korzystasz, zarówno Ty, jak i klienci powinniście mieć łatwy dostęp do eksponowanych przedmiotów. Oto osiem typów, które powinieneś rozważyć. Regały sklepowe, czy inaczej zwane gondole możesz zamówić na https://www.tarpom.com.pl/

Regały ścienne

To jeden z najpopularniejszych rodzajów regałów. Jest to powszechne w księgarniach i kilku innych miejscach. Materiały użyte do wykonania tego typu regałów to szkło, drewno i stal. Jedną z kluczowych zalet korzystania z tego typu regałów jest to, że zapewniają one odpowiednią przestrzeń na półce do przechowywania wszystkich przedmiotów. Ponieważ podstawą półek ściennych jest sama ściana, półki są zarówno mocne, jak i trwałe. Regały ścienne są idealne, gdy przestrzeń jest ograniczona.

Regały wolnostojące

Tego typu półki dostępne są w różnych kształtach, kolorach, a nawet wzorach. Jedną z zalet korzystania z regałów wolnostojących jest to, że można je przesuwać. 

Regały i lady chłodnicze

Jak sama nazwa wskazuje, te lady mają służyć jako forma lodówki. W związku z tym przedmioty często na nich eksponowane są łatwo psujące się lub te, które muszą pozostać w temperaturze niższej niż temperatura pokojowa. Zazwyczaj można by się spodziewać, że znajdziesz te półki w sklepach spożywczych lub wzdłuż alejek z żywnością w supermarkecie. Większość z nich jest wykonana ze stali nierdzewnej i ma szklane drzwi, aby umożliwić klientowi nieograniczony widok różnych produktów na wystawie.

Wybierając nowe regały sklepowe czy gondole należy rozważyć nie tylko ich wymiary, ale także rodzaj materiału z jakiego powstały. To właśnie materiał jest głównym odpowiedzialnym za wytrzymałość danych regałów czy półek.